معرفی و آموزش کامل بروکر ویندزور 2023🟦ورود بروکر ویندزور🟦

0

نقد و بررسی بروکر ویندزور⭕بررسی جامع Windsor👇

بروکر ویندزور، ویندزور بروکر، اموزش بروکر ویندزور، مشخصات بروکر ویندزوریکی از قدیمی ترین و سرشناس ترین بروکر های بازار فارکس، بروکر ویندزور میباشد.

این کارگزاری در سال 1988 تاسیس شده و با بیش از  34سال سابقه سرویس دهی به معامله گران بازار فارکس از سرتاسر دنیا، به یک از خوش نام ترین بروکر ها تبدیل شده است.

سرویس مطلوب، پشتیبانی فارسی زبان، و ویژگی های دیگر بروکر Windsor ، توجه معامله گران زیادی را به خود جذب کرده است.

در ادامه این مطلب به بررسی کارگزار ویندزور خواهیم پرداخت و با نگاه دقیق تری ویژگی های این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

نام کارگزاری ویندزور بروکر | Windsor broker
سال تاسیس📅 1988
دفتر اصلی🏢 بلیز
امتیاز مشتریان💯 4/5
لینک ثبت نام ویندزور🔥 ثبت نام بروکر ویندزور
رگوله اصلی✅ CySEC
رگوله آفشور🔰 FSA, FSC
حداقل شارژ حساب💳 50$
 

تماس با پشتیبانی💬

چت تلگرام

چت واتساپ

حداکثر اهرم قابل استفاده↕️ 1:1000
نماد های معاملاتی🪙 بیش از 200 نماد معاملاتی
پلتفرم های در دسترس📊 متاتریدر 4 و برنامه ویندزور بروکر
حساب اسلامی🕌
سرویس دهی به ایرانیان🇮🇷

 

ویندزور بروکر چیست؟ | تاریخچه بروکر Windsor Broker💙

بروکر ویندزور در سال 1988 در بلیز تاسیس شد و توانست در طول سالیان فعالیت خود، رگوله و جوایز زیادی را از آن خود کند. این کارگزاری با خدمات و ابزار های منحصر به فرد، توانست توجه بسیاری از معامله گران را در سرتاسر دنیا جذب کند.

بروکر Windsor در سال 2021 برنده مورد اعتماد ترین بروکر از اکسپو جردن و همچنین در سال 2018، بهترین تیم تحقیقاتی فارکس از طرف کشور قبرس (Cyprus) شده است.

شما میتوانید لیست کامل جوایز این کارگزاری را در سایت رسمی بروکر ویندزور مشاهده نمایید.

 

🏛رگولاسیون و اعتبار سنجی بروکر ویندزور 🏛 رگوله Windsor Brokers

رگوله بروکر ویندزور، بروکر ویندزور، ویندزور، اعتبار بروکر ویندزور

برای تمامی معامله گران بازار فارکس، معتبر بودن و رگوله های بروکر بسیار حائز اهمیت میباشد.

کارگزاری ویندزور با داشتن رگوله های مختلف، توانسته اعتماد معامله گران را به خود جذب کند و پلتفرمی امن را برای مشتریانش فراهم کند.

در زیر میتوانید توضیح های مربوطه به رگوله های بروکر ویندزور را مشاهده کنید.

 • رگوله اصلی بروکر ویندزور، رگوله CySEC میباشد که مختص کاربران اروپایی است. این رگوله در سطح جهانی از اعتبار بالایی برخوردار است و به معامله گران ایرانی سرویس دهی نمیکند. شعبه Windsor Brokers Ltd تحت نظر این رگوله فعالیت میکند.
 • رگوله بعدی بروکر Windsor، مجوز JSC (کمیسیون اوراق بهادار اردن) میباشد. شعبه Seldon Investment Limited Co تحت نظر این نهاد مالی میباشد.
 • شعبه آفشور یا اینترنشنال کارگزاری ویندزور، تحت نظر مجوز FSA (سازمان خدمات مالی سیشل) میباشد. شعبه Windsor Brokers International Ltd تحت نظر این نهاد بوده و کاربران ایرانی در این شعبه میتوانند فعالیت داشته باشند.
 • شعبه Windsor Brokers (BZ) نیز به ایرانیان سرویس دهی میکند. این شعبه، مجوز کمیسیون خدمات مالی بلیز را داراست و با رگوله FSC، معامله گران ایرانی میتوانند از این شعبه نیز استفاده کنند.
 • آخرین رگوله این بروکر، مجوز سازمان بازار سرمایع کنیا (CMA) میباشد. شعبه Windsor Markets (Kenya) Limited زیر نظر این نهاد فعالیت میکند.

کارگزاری ویندزور با داشتن رگوله معتبر CySEC و همچنین، داشتن شعب مختلف با رگوله های آفشور برای کاربران بین المللی، بروکری امن برای فعالیت میباشد.

همانطور که میدانید، معامله گران ایرانی به علت تحریم ها و محدودیت های پیش رو، نمیتوانند از خدمات بروکرها با رگوله های معتبر اروپایی استفاده کنند. مشتریان ایرانی میتوانند از شعب آفشور بروکر ویندزور استفاده کنند.

 

معرفی انواع حساب در بروکر ویندزور🧾

انواع حساب در بروکر ویندزور، بروکر ویندزور، حساب های بروکر ویندزورتنوع حساب های معاملاتی برای هر معامله گری حائز اهمیت میباشد. بروکر معتبر ویندوزر 2 نوع حساب معاملاتی را برای معامله گران فراهم کرده است که در ادامه، آنهارا شرح خواهیم داد.

 • حساب پرایم (Prime)

حساب پرایم ویندزور بروکرز برای معامله گران مبتدی و همچنین، معامله گران حرفه ای مناسب میباشد. حداقل شارژ حساب در این نوع حساب 50$ بوده و حداقل حجم معاملات، 0.01 لات میباشد.

سطح استاپ اوت این حساب 20 درصد میباشد. همچنین میزان اهرم و یا لوریج در این حساب 1:1000میباشد.

 • حساب صفر یا زیرو (Zero)

حساب زیرو (Zero) بروکر ویندزور گزینه ای حرفه برای معامه گران با تجربه میباشد. حداقل میزان واریز در این حساب 1000$ بوده و حداقل حجم معاملات، 0.01 لات میباشد.

سطح استاپ اوت این حساب نیز مانند حساب پرایم، 20 درصد است. مانند حساب پرایم در بروکر ویندزور، حداکثر اهرم قابل استفاده برای کاربران 1:1000 است.

توجه داشته باشید که میزان اهرم در شعب مختلف بروکر ویندزور متفاوت است. در شعبه کنیا کارگزاری ویندزور، که دارای رگوله CMA میباشد، حداکثر میزان اهرم 1:400 میباشد.

 

اسپرد در بروکر ویندزور💸

مقدار اسپرد معاملات بسته به حساب مشتریان متغیر است. در حساب پرایم بروکر ویندزور، مقدار اسپرد 1 پیپ بوده و شناور میباشد.

در حساب زیرو (Zero) مقدار اسپرد شناور و از 0 شروع میشود. این حساب برای معامله گرانی که قصد معاملات اسکالپ را دارند، میتواند انتخابی مناسب باشد.

 

💱کمیسیون بروکر ویندزور💱کارمزد Windsor Broker

مقدار کمیسیون معاملات در حساب های معاملاتی بروکر ویندزور، متغیر میباشد.

این کارگزاری، در حساب پرایم خود، هیچگونه کمیسیونی دریافت نمیکند و میتواند برای افرادی که قصد انجام معاملات اسکالپ را دارند، بسیار مناسب باشد.

بروکر ویندزور، ویندزور، کارمزد بروکر ویندزور

در حساب زیرو (Zero) بروکر ویندزور، مقدار کمیسیون از 8 دلار شروع میشود. حساب زیرو در بروکر ویندزور، حساب ویژه این کارگزاری میباشد و مختص معامله گران حرفه ای با میزان سرمایه زیاد است.

بروکر ویندزور، ویندزور، کمیسیون بروکر ویندزور

 

حساب اسلامی در ویندزور بروکر🕌Windsor

بروکر ویندزور، ویندزور، حساب های بروکر ویندزور، بررسی بروکر ویندزور

یکی از قابلیت های مهم در هر کارگزاری فارکس، فراهم بودن حساب اسلامی یا سواپ فری برای مشتریان است. بروکر ویندزور حساب اسلامی را فقط برای حساب پرایم خود ارائه میکند.

کاربران میتوانند بعد از افتتاح حساب پرایم در بروکر ویندزور، درخواست خود را مبتنی بر فعالسازی حساب اسلامی یا سواپ فری، به پشتیبانی بروکر ویندزور ارسال کنند.

 

حساب پم ویندزور🤝کپی ترید Windsor Brokers

حساب پم ویندزور، ورود به حساب بروکر ویندزور، بروکر ویندزور، ویندزور

اگر در بازارهای مالی و فارکس فعال هستید، حتما اسم کپی ترید یا حساب سرمایه گذاری به گوشتان خورده است. معامله گران حرفه ای میتوانند با به اشتراک گذاری استراتژی و یا معاملات خود با کاربران، از درآمد بیشتری برخوردار شوند.

همچنین معامله گران مبتدی که تجربه کافی برای حضور در بازارهای مالی را ندارند، میتوانند با سرمایه گذاری و دنبال کردن حساب های معامله گران حرفه ای، در کنار آموزش و کسب تجربه، درآمد نیز داشته باشند.

بروکر ویندزور حساب های سرمایه گذاری را برای کاربرانش فراهم کرده و مشتریان میتوانند در این نوع حساب ها نیز فعالیت کنند. حساب های سرمایه گذاری در بروکر ویندزور، از نوع پم (PAMM) میباشد.

حساب کپی ترید ویندزور میتواند برای افرادی که وقت کافی برای معامله کردن ندارند و معامله گران مبتدی بسیار مناسب باشد. شما میتوانید بعد از ثبت نام در بروکر Windsor، از حساب پم این بروکر نیز استفاده فرمایید.

 

حساب تستی Windsor Broker | دمو ویندزور بروکر🎯

حساب های دمو یا تستی، میتوانند روشی عالی برای کسب تجربه و تست استراتژی های مختلف معاملاتی باشند.

معامله گران مبتدی میتوانند با حداقل ریسک و بدون از دست دادن دارایی های خودشان، با پول مجازی شروع به فعالیت در بازار فارکس کنند و بعد از کسب تجربه و اعتماد به نفس، شروع به معامله در حساب ریل (Real) بنمایند.

معامله گران حرفه ای نیز، میتوانند در حساب دمو بروکر ویندزور، استراتژی های معاملاتی خود را تست کنند و یا با پلتفرم معاملاتی ویندزور آشنا شوند.

کارگزاری ویندزور، حساب دمو را برای کاربرانش فراهم کرده است و مشتریان این بروکر میتوانند نهایت استفاده را از این حساب بکنند.

 

🪙نماد های معاملاتی ویندزور بروکر🪙

تنوع نماد های معاملاتی، یکی از مهمترین ویژگی های هر بروکر فارکس میباشد. کارگزاری ویندزور با ارائه کردن بیش از 250 نماد معاملاتی در 9 بازار مالی، توانسته اعتماد بسیاری از معامله گران را به خود جلب کند.

بازار های قابل معامله در بروکر ویندزور به طور کلی به صورت زیر میباشند:

 1. فارکس و جفت ارز

نماد هایی از قبیل بیتکوین و اتریوم در بروکر ویندزور قابل معامله میباشند.

 1. شاخص ها

شاخص های سرشناس و بزرگ در دنیا مانند شاخص داوجونز در ویندزور بروکر، برای کاربران این کارگزاری ارائه شده اند.

 1. کالا

بازار کالا ها نیز برای کاربران این بروکر فراهم شده است.

 1. سهام

بازار سهام کشور های برتر مانند سهام آمریکا نیز در این بروکر قابل معامله میباشد. سهم شرکت هایی مانند تویتتر، گوگل، و امازون در این بازار موجود میباشند.

 1. انرژی

نفت برنت و گاز طبیعی از پرطرفدارترین نماد ها در بازار انرژی میباشند که در کارگزاری ویندزور، در دسترس مشتریان میباشند.

 1. ارزدیجیتال

بازار پرریسک و نوظهور ارز دیجیتال برای کاربران ویندزور بروکر فراهم شده است.

 1. اوراق قرضه
 2. فلزات ارزشمند

نماد هایی از قبیل طلا در بروکر ویندزور، برای کاربران این بروکر ارائه شده است.

 

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور❤️‍🔥افتتاح حساب Windsor

اولین گام برای شروع فعالیت در بروکر با سابقه ویندزور، ثبت نام در این بروکر میباشد. در ادامه این مطلب، نحوه ثبت نام بروکر ویندزور را به طور کامل آموزش خواهیم داد و به صورت تصویری، مراحل ثبت نام را شرح خواهیم داد.

ابتدا باید وارد وبسایت اصلی بروکر ویندزور شوید. خوشبختانه، سایت کارگزاری ویندزور به فارسی نیز برای معامله گران ایرانی در دسترس است. شما میتوانید از طریق نوار بالای سایت، زبان سایت ویندزور را به فارسی تغییر دهید.

برای ورود به صفحه ثبت نام بروکر ویندزور، بر روی لینک زیر کلیک کنید و مراحل شرح داده شده در ادامه این مطلب را دنبال کنید.

ثبت نام در بروکر ویندزور

بروکر ویندزور، ویندزور، ثبت نام بروکر ویندزور، راهنمای ثبت نام بروکر ویندزوردر صفحه باز شده، باید اطلاعات حساب خود را در کارگزاری ویندزور وارد کنید. میتوانید مانند تصویر زیر، اطلاعات خود را تکمیل کنید:

بروکر ویندزور، ویندزور، ثبت نام بروکر ویندزور، مراحل ثبت نام بروکر ویندزور

 1. در این لیست، کشور ایران (Iran) را انتخاب نمایید.
 2. نام خود را در این قسمت بنویسید.
 3. نام خانوادگی خود را در این قسمت وارد کنید.
 4. در این بخش، شماره همراه خود را بدون 0 اول وارد کنید ( مانند تصویر).
 5. آدرس ایمیل شخصی خودتان را به صورت کامل وارد کنید.
 6. رمز عبور کابین شخصی بروکر ویندزور را در این قسمت وارد کنید. دقت داشته باشید که رمز عبور شما باید لاتین باشد.
 7. زبان کابین بروکر ویندزور را انتخاب کنید. در لیست باز شده میتوانید زبان فارسی، و یا زبان مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.
 8. نوع حساب خودتان در کارگزاری ویندزور را انتخاب کنید.
 9. بعد از وارد کردن اطلاعات گفته شده، تیک را بزنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

بعد از اتمام مراحل ثبت نام، شما ایملی از طرف بروکر ویندزور دریافت خواهید کرد که حاوی لینک ورود شما به کابین بروکر Windsor میباشد. در ایمیل فرستاده شده بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید تا وارد کابین خود در بروکر ویندزور شوید.

بروکر ویندزور، ویندزور، ثبت نام بروکر ویندزور، افتتاح حساب ویندزور

 

شما با موفقیت مراحل ثبت نام بروکر ویندزور را پشت سر گذاشته و میتوانید بعد از احراز هویت در این کارگزاری، فعالیت معاملاتی خود را شروع کنید.

 

👈افتتاح حساب در بروکر ویندزور👉وریفای حساب Windsor Broker

بعد از اتمام ثبت نام اولیه و ورود به کابین شخصی بروکر ویندزور، برای دسترسی کامل به خدمات این بروکر و افتتاح حساب معاملاتی در کارگزاری ویندزور، شما باید اطلاعات فردی خود را در این بروکر تایید کنید.

در ادامه این مطلب نحوه احراز هویت بروکر ویندزور را به طور کامل شرح خواهیم داد.

بعد از وارد شدن به کابین شخصی بروکر ویندزور، شما پیغامی مبنی بر تایید آدرس ایمیل خود میبینید. به منظور تایید آدرس ایمیل خود، مانند تصویر زیر عمل کنید:

بروکر ویندزور، ویندزور، ثبت نام بروکر ویندزور، کابین بروکر ویندزور

بر روی گزینه ” ارسال ” کلیک کنید. شما ایمیلی از جانب بروکر ویندزور دریافت خواهید کرد که از طریق آن، میتوانید ایمیل خود را تایید کنید.

بروکر ویندزور، ویندزور، افتتاح حساب بروکر ویندزور

بر روی گزینه تایید آدرس ایمیل کلیک کنید تا آدرس ایمیل شما در بروکر Windsor  تایید شود. بعد از انتخاب گزینه، صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما باز خواهد شد:

بروکر ویندزور، ویندزور، ثبت نام بروکر ویندزور، مراحل ثبت نام بروکر ویندزور

 

بر روی ورود کلیک کرده تا وارد کابین بروکر ویندزور شوید. حال میتوانید اطلاعات شخصی خود را در ان بروکر تایید کنید.

در کابین شخصی ویندزور، در نوار بالای سایت بر روی گزینه حساب من کلیک کرده و بر روی “مشاهده اطلاعات شخصی” کلیک کنید.

 • اطلاعات شخصی

در این بخش، شما اطلاعات شخصی خود اعم از نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تابعیت، و جنسیت خود را کامل میکنید. توجه داشته باشید که تاریخ تولد شما باید به میلادی باشد.

بروکر ویندزور، ویندزور، ثبت نام در بروکر ویندزور

 • اطلاعات تماس و آدرس

در این قسمت، شما باید اطلاعات سکونت خود را وارد کنید. آدرس دقیق پستی، کد پستی، کشور سکونت، و شماره تلفن منزل خود را در قسمت های مربوطه وارد کنید.

بروکر ویندزور، ویندزور، مراحل ثبت نام بروکر ویندزور

 • اطلاعات سرمایه گذار

در این بخش اطلاعات خود اعم از موقعیت شغلی، منبع درآمدتان، سطح تحصیلات، درآمد سالانه، و میزان دارایی هایتان را وارد کنید.

توجه کنید که شما باید مقادیر درآمد و دارایی هایتان را به دلار وارد کنید.

بروکر ویندزور، ویندزور، راهنمای ثبت نام بروکر ویندزور

 • برآورد معاملاتی

در این بخش اطلاعات معاملات ماهانه خود را وارد کنید. حجم معاملات ماهانه، تعداد معاملات ماهانه، و هدف شما از معامله اطلاعاتی هستند که باید در بخش های مربوطه وارد کنید.

بروکر وندزور، ویندزور، نحوه ی ثبت نام بروکر ویندزور

 • تجربه معاملاتی

در این بخش از شما سوال میشود که آیا تجربه معامله گری دارید یا نه. به این سوال جواب داده و به قسمت بعد بروید.

بروکر ویندزور، ویندزور، ثبت نام بروکر ویندزور

 • لوریج

در این قسمت، حداکثر اهرم حساب معاملاتی خود در بروکر ویندزور را انتخاب کنید.

بروکر ویندزور، ویندزور، راهنمای ثبت نام بروکر ویندزور

 • شناسه مالیاتی

در این بخش، مشتریان باید شماره مالیاتی خود را وارد کنند.

بروکر ویندزور، ویندزور، بروکر ویندزور ثبت نام

 

آموزش احراز هویت بروکر Windsor💫

در قسمت آخر، شما باید اطلاعات فردی که وارد کردید را تایید کنید. در کابین شخصی بروکر ویندوزر، پیغامی شامل پیام زیر دریافت میکنید:

بروکر ویندزور، ویندزور، کابین بروکر ویندزور

با دیدن این پیام بر روی گزینه آپلود کلیک کنید تا به صفحه مربوطه برای بارگزاری مدارک بروید. شما ابتدا باید محل سکونت خود را تایید کنید. به منظور این کار میتوانید از یکی از مدارک زیر استفاده نمایید:

 1. اجاره نامه
 2. قبوض آب، برق، یا گاز
 3. صورتحساب و دفترچه بانکی

توجه کنید که اگر میخواهید از قبض برای تایید آدرس خود استفاده کنید، از تاریخ صدور آن نباید بیش از 6 ماه گذشته باشد.

بروکر ویندزور، ویندزور، ثبت نام در بروکر ویندزور، ورود به حساب بروکر ویندزور

برای تایید اطلاعات هویتی خود، میتوانید از یکی از مدارک زیر استفاده نمایید:

 1. کارت ملی
 2. شناسنامه
 3. پاسپورت
 4. گواهینامه

ویندزور، بروکر ویندزور، مراحل ثبت نام بروکر ویندزور، آموزش افتتاح حساب در بروکر ویندزور

شما باید از پشت و روی کارت شناسایی خود عکس رنگی بگیرید. دقت داشته باشید که مدرک باید به طور کامل در کادر عکس قرار گرفته باشد و همچنین، واضح باشد.

هر گونه تار و یا ناخوانا بودن اطلاعات در مدرک، باعث طولانی تر شدن فرآیند احراز هویت شما میشود.

بعد از بارگیری مدارک گفته شده، ظرف حداکثر 24 ساعت اطلاعات شما تایید شده و شما میتوانید از خدمات و سرویس های منحصر به فرد این بروکر استفاده کنید.

 

💙نحوه شارژ بروکر ویندزور💙واریز ریالی Windsor Broker

بروکر ویندزور، بروکر ویندزور ورود، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج، شارژ بروکر ویندزور

روش های شارژ و واریز بروکرهای فارکس، برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. معامله گران ایرانی با توجه به محدودیت هایی که دارند، تنوع روش های واریز برایشان بسیار حائز اهمیت است.

مشتریان ایرانی بروکر ویندزور میتوانند از طریق روش های زیر، اقدام به شارژ حساب معاملاتی خودشان کنند:

 1. واریز ریالی
 2. وبمانی

توجه داشته باشید که واریز ریالی بروکر ویندزور به طور مستقیم نبوده و از طرف صرافی و یا نمایندگی های معتبر این کارگزاری انجام میشود.

به این دلیل است که پیشنهاد میکنیم ثبت نام خود در کارگزاری با سابقه ویندزور را از طریق نماینده های معتبر این صرافی انجام دهید. جهت راهنمایی های بیشتر، میتوانید با مشاوران ما در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید.

 

پلتفرم ویندزور بروکر❤️دانلود متاتریدر 4 بروکر ویندزور❤️

پلتفرم های معاملاتی در دسترس، یکی از نکات مهم در هر بروکر فارکس میباشد. مشتریان بروکر ویندزور، میتوانند در متاتریدر4 ویندزور به حساب های معاملاتیشان دسترسی داشته باشند.

متاتریدر 4، معروف ترین و شناخته شده ترین پلتفرم معاملاتی در سطح جهان است و نیازی به معرفی ندارد. شما میتوانید بعد از افتتاح حساب در بروکر ویندزور، در این پلتفرم به حساب خود دسترسی داشته باشید و شروع به فعالیت کنید.

جهت دانلود متاتریدر 4 Windsor Broker میتوانید از لینک هایی که در زیر درج شده است استفاده نمایید:

بروکر ویندزور، ویندزور، دانلود متاتریدر 4 برای بروکر ویندزور

دانلود متاتریدر 4 ویندزور نسخه ویندوز

دانلود متاتریدر 4 نسخه مک

دانلود متاتریدر 4 ویندزور نسخه اندروید (apk)

دانلود متاتریدر 4 ویندزور نسخه آیفون (ios)

پلتفرم متاتریدر برای گوشی های آیفون (IOS) در دسترس نمیباشد و امکان دانلود آن از App Store وجود ندارد.

 

📱برنامه بروکر ویندزور📱اپلیکیشن Windsor

بروکر ویندزور، ویندزور، پلتفرم ویندزور بروکر، دانلود بروکر ویندزور

کارگزاری ویندزور به غیر از متاتریدر 4، برنامه اختصاصی خود را نیز داراست. کاربران برای دسترسی سریعتر و راحت تر به حساب هایشان، و همچنین بهره مندی از ابزار های منحصر به فرد این کارگزاری، میتوانند برنامه ویندزور بروکر را نصب کنند.

این برنامه در دو نسخه اندروید و آی او اس (IOS) موجود میباشد. شما میتوانید از طریق لینک زیر برنامه ویندزور را در نسخه های ارائه شده دانلود نمایید:

دانلود برنامه ویندزور برای اندروید (apk)

دانلود برنامه ویندزور آیفون (IOS)

 

مزایا و ابزار های بروکر ویندزور🆙

بروکر Windsor با فراهم کردن سرویس ها و ابزار های منحصر به فرد برای مشتریانش، توجه بسیاری از معامله گران را در سطح جهان جلب کرده است.

همچنین با سابقه 33 ساله و خوش نامی میان بروکر های مطرح در سطح جهان، میتواند یکی از بروکر های منتخب برای هر معامله گر باشد.

برخی از سرویس های بروکر ویندزور:

 • سیگنال و تحلیل رایگان

بروکر ویندزور، تحلیل های کاربردی تکنیکال و فاندامنتال را به صورت روزانه برای کاربرانش فراهم میکند و این تحلیل ها از طرف برترین تحلیلگران و معامله گران بازار فارکس تهیه میشوند.

مشتریان این کارگزاری، میتوانند نهایت استفاده را از این تحلیل ها برده و معاملات دقیق تری را داشته باشند.

 • تقویم اقتصادی بروکر ویندزور

تقویم اقتصادی برای تمامی معامله گران بازار فارکس حائز اهمیت میباشد. کارگزاری ویندزور، تقویم اقتصادی پیشرفته ای را برای مشتریانش فراهم کرده است.

معامله گران میتوانند از طریق این تقویم از آخرین و بروز ترین اخبار و اتفاقات در دنیای سرمایه با خبر باشند و بهترین تصمیم را برای معاملاتشان بگیرند.

 • تقویم تعطیلات بازار های مالی

بروکر Windsor تقویم تعطیلات بازار فارکس را برای کاربرانش فراهم میکند. شما میتوانید از طریق این تقویم از تعطیلات در بازار های مالی آگاه شوید.

 • ماشین حساب فارکس ویندزور

ماشین حساب فارکس، یکی از مهمترین و کاربردی ترین ابزار ها برای معامله گران است. کارگزاری ویندزور این ابزار را برای کاربرانش فراهم کرده و مشتریان میتوانند از ویژگی های بی نظیر ماشین حساب فارکس استفاده کرده و معاملات خود را به طور دقیق محاسبه کنند.

 

جوایز و بونوس ویندزور بروکر🏆

بروکر ویندزور بونوس، بروکر ویندزور، ویندزور

مسابقات و جوایز، یکی از راه های جذب معامله گر به بروکر های فارکس میباشد. بروکر ویندزور نیز با فراهم کردن بونوس و جوایز مختلف، توانسته کاربران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب کند.

در ادامه، بونوس ها و جوایز کارگزاری ویندزور را بررسی خواهیم کرد:

 • مسابقه بزرگ ویندزور بروکر با جایزه 180000 دلاری

معامله گران میتوانند با معامله در بازار فارکس و CFD، در این مسابقه شرکت کنند. در آخر هر ماه معاملاتی، 10 معامله گر برتر بخشی از جایزه 30 هزار دلاری را دریافت میکنند.

نکته قابل توجه، قابل برداشت بودن جایزه میباشد و کاربران در صورت برنده شدن، میتوانند تمامی وجه برنده شده را برداشت کنند.

 • طرح وفاداری

طرح های وفاداری، از معروف ترین بونوس های بروکر ها میباشد. در کارگزاری ویندزور، کاربران بر اساس حجم معاملاتشان، شامل امتیاز هایی میشوند که میتوانند این امتیاز را به دارایی قابل معامله تبدیل کنند.

به طور کلی، 4 سطح در طرح وفاداری موجود میباشد:

 1. نقره ی
 2. طلایی
 3. پلاتینیوم
 4. الماس
 • بونوس واریز

یکی از طرح های جذاب برای مشتریان، طرح خوش آمد گویی و بونوس واریز به حساب میباشد. بروکر ویندزور این بونوس را نیز برای کاربرانش فراهم کرده که میتوانید تا سقف 10000 دلار  از این کارگزار بونوس دریافت کنید.

شما میتوانید شرایط و مقررات دقیق این طرح را در سایت بروکر ویندزور مشاهده کنید.

 • حساب رایگان 30 دلاری

کاربران جدید میتوانند با افتتاح حساب پرایم در بروکر ویندزور، 30 دلار بونوس معاملاتی دریافت کنند.

این بونوس فقط برای کاربران جدید و در حساب پرایم ارائه شده است.

 

سوالات متداول

آیا بروکر ویندزور قابل اطمینان است؟🏛️

بله. با بیش از 33 سال سابقه و جوایز متعدد، میتوان این بروکر را لیست بهترین بروکرهای فارکس در جهان قرار داد. شما میتوانید برای راهنمایی بیشتر، با مشاوران متخصص ما در فضای مجازی در ارتباط باشید.

مشتریان میتوانند از طریق چت تلگرام و چت واتساپ با تیم ما در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران متخصص بپرسند.

🟥رگوله مخصوص ایرانیان در بروکر ویندزور چه میباشد؟🟥

معامله گران کشور ایران میتوانند از رگوله IFSC استفاده نمایند.

شما بعد از افتتاح حساب در بروکر ویندزور میتوانید به تمامی سرویس ها و خدمات ارائه شده در این بروکر دسترسی داشته باشید.

چند نوع حساب معاملاتی در ویندزور بروکر در دسترس میباشد؟📒

2 نوع حساب معاملاتی در کارگزاری Windsor ارائه شده است:

 • حساب پرایم
 • حساب زیرو (Zero)

مشتریان میتوانند بسته به دارایی و نیاز های معاملاتیشان، حساب مورد نظر خود را انتخاب و شروع به فعالیت در این بروکر نمایند.

🕌آیا حساب اسلامی یا سواپ فری برای مشتریان ویندزور فراهم شده است؟🕌

بله. کاربران بروکر ویندزور بعد از افتتاح حساب در این کارگزاری، میتوانند درخواست خود را برای حساب اسلامی به پشتیبانی بروکر ویندزور ارسال کنند.

نماد های ارائه شده در کارگزاری ویندزور چه میباشند؟🪙

بیش از 250 نماد معاملاتی در بازار های مختلف در بروکر ویندزور ارائه شده است.

معامله گران میتوانند در بازارهای مختلفی از قبیل فارکس، جفت ارزها، ارزدیجیتال، و بازار سهام جهان سرمایه گذاری کنند.

 

درج نظر