❤️معرفی و آموزش کامل بروکر فیبوگروپ❤️کارگزاری Fibogroup 2023🔥

0

بررسی جامع بروکر فیبوگروپ💎FiboGroup

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، اموزش فیبوگروپ، بررسی بروکر فیبوگروپبروکر فیبوگروپ یکی از بروکرهای فارکس با سابقه و قدیمی میباشد که مدت زیادی است که به کاربران ایرانی سرویس دهی میکند.

این بروکر با توجه با سرویس ها و خدمات مطلوب خودش به مشتریانش در سرتاسر دنیا و همچنین، رگوله معتبر و اعتبار زیاد میان معامله گران سرتاسر دنیا، توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است.

معامله گران حداقل برای یکبار نام بروکر فیبوگروپ را شنیده و یا در این کارگزاری با سابقه، افتتاح حساب کرده اند.

در این مطلب، این بروکر با سابقه را به طور کامل معرفی خواهیم کرد و خدمات و ویژگی های آن را با نگاه دقیق تری بررسی میکنیم.

نام بروکر📛 فیبوگروپ | FiboGroup
سال تاسیس📅 1998
دفتر ثبت🏢 آلماتی
سرویس دهی به ایرانیان🇮🇷
لینک ثبت نام فیبوگروپ💎 ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
رگوله اصلی🏛 CySEC
رگوله ایرانیان🔥 FSC
 

تماس با پشتیبانی🗨

چت واتساپ

چت تلگرام

پلتفرم های معاملاتی📈
متاتریدر 4 و 5، سی تریدر
نمادهای در دسترس🪙 بیش از 72 نماد معاملاتی در 4 بازار مالی
روش های واریز و برداشت💸 ریالی، وبمانی، ارزدیجیتال
کپی ترید🤝
حساب اسلامی🕋
معاملات اسکالپ🌠

 

فیبوگروپ چیست🔍معرفی Fibogroup

بروکر معتبر فیبو گروپ در سال 1998 در آلماتی، بزرگترین شهر قزاقستان تاسیس شد و به مدت 24 سال است که کاربران خود در سرتاسر جهان سرویس میدهد.

این بروکر با سابقه سرویس دهی طولانی مدت به معامله گران ایرانی، به یکی از خوش نام ترین بروکر ها در بین کاربران ایرانی تبدیل شده است.

تنوع حساب های معاملاتی کارگزاری فیبوگروپ، پلتفرم های معاملاتی محبوب و پیشرفته، و نماد ها و بازار های مالی متنوع از عواملی است که توجه کاربران بین المللی را به خود جذب میکند.

یکی از ویژگی های حائز اهمیت این بروکر، ارائه حسابهای NDD (No Dealing Desk) برای مشتریانش میباشد.

این نوع حساب با تکنولوژی پیشرفته خود، سفارشات مشتریان را مستقیما به بانک ها و تامین کنندگان نقدینگی متصل میکند. از طریق این تکنولوژی سفارشات شما با بهترین قیمت ممکن و بدون ریکویت باز میشوند.

این نوع حساب برای معامله گرانی که تمایل به معاملات اسکالپ در فیبوگروپ را دارند مناسب میباشد و میتوانند از قابلیت های این حساب، بهترین استفاده را ببرند.

در این مقاله سرویس ها و ویژگی های این بروکر، و مزایا و مشکلات فیبوگروپ را بررسی میکنیم و با دیدگاهی دقیق تر، این بروکر را وارسی میکنیم.

 

رگوله بروکر فیبوگروپ🏛️آیا فیبوگروپ معتبر است❓

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، اعتبار بروکر فیبوگروپ، اعتبار فیبوگروپ

مانند بسیاری از بروکر های فارکس، کارگزاری فیبوگروپ نیز از 2 شعبه اصلی و آفشور برخوردار است. این 2 شعبه تحت نظر ارگان های مختلفی رگوله شده اند و به مشتریان خودشان خدمات رسانی میکنند.

همانطور که گفتیم، فیبوگروپ از 2 شعبه مجزا از هم برخوردار میباشد که یکی از آنها به مشتریان اروپایی، و دیگری به مشتریان غیر اروپایی و بین المللی از جمله ایرانیان سرویس میدهد.

 • هلدینگ فیبوگروپ (FIBO Group Holdings Ltd)

این شعبه، تحت نظر رگوله معتبر CySEC فعالیت میکند. با توجه به تحریم ایرانیان، رگوله های معتبر و اروپایی برای معامله گران ایرانی در دسترس نیستند و فقط مشتریان اروپایی حق استفاده از این شعبه فیبو گروپ را دارند.

 • فیبوگروپ (FIBO Group Ltd)

این شعبه از کارگزاری فیبوگروپ تحت نظارت نهاد FSC فعالیت میکند. توجه کنید که FSC (British Virgin Islands Financial Services Commission) نوعی ثبت میباشد و آن را به عنوان یک رگولاتور معتبر نمیشناسند.

توجه کنید که معامله گران ایرانی با توجه به تحریم بودن و دسترسی نداشتن به رگوله های معتبر و اروپایی، نمیتوانند از بروکر هایی با رگوله معتبر استفاده کنند.

بروکر فیبوگروپ با داشتن گوله معتبر CySEC  و رگوله FSC برای شعبه آفشور، و با داشتن سابقه ای طولانی در سرویس دهی به مشتریان، میتواند یک پلتفرم امن برای دارایی های معامله گران باشد.

 

📒معرفی و بررسی حسابهای معاملاتی فیبوگروپ📒

بروکر فیبوگروپ، انواع حساب فیبوگروپ، بهترین حساب فیبوگروپ، حساب فیبوگروپ

تنوع حساب های معاملاتی یک بروکر، یکی از ویژگی های مهم برای کاربران میباشد. کارگزاری روبوفارکس با ارائه کردن حساب های مختلف معاملاتی برای کاربرانش، یکی از بروکر های منتخب در تنوع حساب های معاملاتی میباشد.

بروکر فیبوگروپ برای مشتریانش 6 نوع حساب معاملاتی را فراهم کرده است و کاربران این بروکر میتوانند با توجه به میزان سرمایه و نیازهای خود، اقدام به افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ نمایند.

انواع حساب در بروکر فیبوگروپ به صورت زیر میباشد:

 • NDD در متاتریدر4 (MT4 NDD)

نقدینگی بالا و پر شدن سفارشات بدون ریکویت از مزیت های اصلی این حساب میباشد. اسپرد شناور 0 و سرعت سفارشات بسیار بالا، از مزیت هایی هستند که میتوانند این نوع حساب را برای معامله گران حرفه ای به یک انتخاب حرفه ای تبدیل کند.

حداقل دیپازیت در این حساب 50 دلار بوده وحداکثر اهرم قابل استفاده 1:400 میباشد.

این نوع حساب در پلتفرم محبوب متاتریدر 4 در دسترس مشتریان میباشد.

 • سنت در متاتریدر 4 (MT4 Cent)

حساب سنت فیبو گروپ برای معامله گران مبتدی و تست استراتژی های معاملاتی بسیار مناسب میباشد.

محیط معاملاتی ریل (Real) همراه با حداقل ریسک و حجم معامله ممکن، این نوع حساب را برای مبتدی ها به بهترین گزینه انتخاب تبدیل میکند. اسپرد شناور این حساب از 0.6 پیپ شروع میشود.

حداقل واریز به این حساب 1 دلار میباشد و مشتریان میتوانند با 1 دلار شروع به فعالیت کنند. حداکثر اهرم قابل استفاده در این حساب 1:1000 میباشد. این حساب در پلتفرم سر شناس متاتریدر 4 در دسترس میباشد

 • NDD بدون کمیسیون در متاتریدر 4 (MT4 NDD No Commission)

این نوع حساب، از تکنولوژی NDD (No Dealing Desk) استفاده میکند. مزیت منحصر به فرد این حساب، بی هزینه بودن معاملات است، یعنی معامله گران هیچگونه کمیسیونی برای معاملات خود پرداخت نمیکنند.

اسپرد این نوع حساب شناور بوده و سرعت سفارشات بسیار بالا میباشد. معامله گران در پلتفرم متاتریدر 4 میتوانند در این حساب فعالیت داشته باشند. 

 • فیکس متاتریدر 4 (MT4 Fixed)

این حساب با اسپرد فیکس 0.6 پیپ و حداکثر لوریج 1:200، انتخابی عالی برای ربات های معامله گر میباشد. حداقل مقدار واریز به حساب فیکس فیبوگروپ 50 دلار میباشد.

 • NDD متاتریدر5 (MT5 NDD)

حساب NDD فیبوگروپ در متاتریدر 5، دارای حداقل دیپازیت 50 دلار میباشد. نقدینگی زیاد، اسپرد شناور و پر کردن سفارشات بدون ریکویت، از مزیت های منحصر به فرد این نوع حساب در بروکر فیبو گروپ میباشد.

حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب 1:400 میباشد. مشتریان میتوانند در پلتفرم محبوب متاتریدر 5 فیبوگروپ، به این حساب دسترسی داشته باشند.

 • NDD سی تریدر (cTrader NDD)

بروکر فیبوگروپ، پلتفرم بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ، پلتفرم نوظهور و محبوب سی تریدر را نیز برای حساب های NDD خودش پشتیبانی میکند. اسپرد پایین و شناور، حداقل واریز 50 دلار و پر شدن سفارشات بدون ریکویت، از مزیت های اصلی این بروکر میباشند.

حداکثر میزان لوریج در این نوع حساب، 1:400 میباشد.

بروکر فیبوگروپ، تنوع زیادی از حساب های معاملاتی را برای کاربرانش فراهم کرده است و مشتریان میتوانند بعد از افتتاح حساب در فیبوگروپ، معاملات خودشان در بازار محبوب فارکس را شروع کنند.

 

حساب دمو فیبوگروپ و ویژگی های آن🎯

بروکر خوش نام فیبوگروپ، حساب های دمو و تستی را برای کاربرانش فراهم کرده است. حساب های دمو در این کارگزاری، در هر 3 پلتفرم پشتیبانی شده این کارگزار در دسترس کاربران میباشد.

حساب های دمو برای آن دسته از افرادی که تجربه زیادی در بازار های مالی ندارند، میتواند انتخابی مناسب باشد.

کاربران میتوانند با افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ، با حداقل ریسک و بدون خطر از دست دادن دارایی هایشان، فعالیت کرده و بعد از کسب تجربه و اعتماد به نفس کافی، اقدام به افتتاح حساب ریل (Real) در این کارگزاری نمایند.

 

معرفی حساب پم فیبو گروپ🔺کپی تریدینگ Fibogroup🤝

کپی ترید فیبوگروپ، بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، حساب پم فیبوگروپ

خوشبختانه بروکر فیبوگروپ، حساب های سرمایه گذاری و کپی ترید را برای کاربرانش فراهم کرده است. نوع حساب سرمایه گذاری در کارگزاری فیبوگروپ، از نوع پم (PAMM) میباشد.

حساب پم فیبوگروپ به تریدرهای با تجربه اجازه میدهد تا دارایی سرمایه گذاران را در یک حساب مدیریت کنند و از درآمد بیشتری برخوردار شوند. تمامی سود و ضرر حاصل در این حساب ها، بین تریدر و سرمایه گذار تقسیم میشود.

معمولا مقدار سود و کمیسیون تریدر از دارایی سرمایه گذاران، توسط بروکری که حساب های سرمایه گذاری را فراهم میکند تایین میشود، اما تریدر ها نیز میتوانند کمیسیون برداشتی خود را برای هر سرمایه گذار انتخاب کنند.

کاربران میتوانند با افتتاح حساب پم بروکر فیبوگروپ، در کپی تریدینگ فیبوگروپ فعالیت کنند و از ویژگی های منحصر به فرد این حساب بروکر فیبوگروپ استفاده نمایید.

 

حساب اسلامی فیبوگروپ🕌

حساب اسلامی فیبوگروپ، بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ

برای بسیاری از معامله گران فراهم بودن حساب اسلامی بسیار حائز اهمیت میباشد. یکی از مشکلات فیبوگروپ، ارائه نشدن حساب اسلامی میباشد. در واقع، حساب اسلامی فقط برای حساب اسپرد ثابت این بروکر در نظر گرفته شده است.

اگر شما حساب سواپ فری یا اسلامی برایتان اهمیت دارید، قبل از افتتاح حساب در فیبوگروپ، این قضیه را مد نظر داشته باشید. شما میتواند  در لیست بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان، بروکر مناسب خودتان را پیدا کنید.

در صورت هرگونه مشکل و سوال، میتوانید با مشاوران متخصص ما در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید.

 

اهرم در بروکر Fibogroup⚡

معامله گران این بروکر بسته به حساب معاملاتیشان، به لوریج یا اهرم متفاوتی دسترسی دارند.

به طور کلی، بالاترین اهرم موجود در این بروکر، در حساب سنت متاتریدر 4 فیبوگروپ موجود میباشد و مقدار آن 1:100 است. در بقیه حساب ها سقف اهرم قابل استفاده، 1:400 است.

توجه داشته باشید که سقف اهرم قابل استفاده در نماد های ارز دیجیتال، 1:25 میباشد.

 

بررسی اسپرد بروکر فیبوگروپ💸

معامله گران فیبوگروپ، بسته به حساب انتخابیشان هزینه معاملات متفاوتی را پرداخت میکنند. اسپرد پایین در کارگزاری فیبوگروپ، از مزایای این بروکر میباشد و توجه کاربران زیادی را به خود جذب کرده است.

در حساب NDD بروکر فیبوگروپ، حداقل اسپرد 0.3 پیپ میباشد و در حساب فیکس این بروکر، حداقل اسپرد 2 پیپ است.

اسپرد حسابهای فیبوگروپ شناور بوده و مقدار آن با توجه به شرایط بازار فرق میکند.

حساب های سنت، فیکس و NDD در متاتریدر 4 فیبوگروپ بدون کمیسیون و حساب های سی تریدر NDD و حساب NDD در متاتریدر 5 فیبوگروپ، با کمیسیون میباشند.

 

❤️ورود به سایت فارسی فیبوگروپ❤️آموزش ثبت نام در بروکر Fibogroup

اولین قدم برای شروع فعالیت در بروکر فیبوگروپ، ثبت نام و افتتاح حساب در این کارگزاری میباشد. در ادامه این مطلب پروسه ثبت نام بروکر خوش نام Fibogroup را به طور کامل شرح خواهیم داد.

اولین قدم برای ثبت نام در کارگزاری فیبوگروپ، ورود به سایت اصلی Fibo میباشد.

توجه داشته باشید که معامله گران ساکن ایران، جهت دسترسی به سایت این بروکر باید از نرم افزارهای تغییر آی پی و یا فیلترشکن استفاده نمایند.

ورود به سایت اصلی فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در فیبوگروپ، ثبت نام فیبوگروپبعد از ورود به سایت بروکر فیبوگروپ، در نوار بالا، بر روی گزینه افتتاح حساب معاملاتی (Open live account) کلیک کنید تا فرم ثبت نام برای شما باز شود.

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، ثبت نام fibo group، ثبت نام فیبوگروپ

در فرم ثبت نام، شما باید اطلاعات خود را وارد کنید. میتوانید در تصویر زیر نمونه این فرم را ببینید:

بروکر فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در فیبوگروپ، ثبت نام در فیبوگروپ

 1. در این بخش، کشور سکونت خودتان را در لیست باز شده انتخاب کنید.
 2. نام خود را به لاتین در این قسمت بنویسید.
 3. نام خانوادگی خودتان را در این بخش به لاتین بنویسید.
 4. آدرس ایمیل خودتان را به صورت کامل در این بخش وارد کنید.
 5. شماره همراه خودتان را با پیش شماره، و بدون صفر اول در این قسمت وارد کنید.
 6. بعد از وارد کردن تمامی اطلاعات گفته شده، بر روی گزینه افتتاح حساب (Open account) کلیک کنید.

بعد از تکمیل فرم، ثبت نام شما با موفقیت انجام شده و شما وارد کابین شخصی بروکر فیبوگروپ میشوید. میتوانید در تصویر زیر، محیط کابین فیبو را مشاهده نمایید:

بروکر فیبوگروپ، کابینه فیبوگروپ، کابین شخصی فیبو، کابینه شخصی fibo group

بعد از تکمیل فرم ثبت نام، ایمیلی از جانب بروکر Fibo group برای شما ارسال میشود که شامل نام کاربری و رمز عبور شما برای ورود به کابین بروکر فیبو گروپ است.

رمز عبور ارسال شده را حتما به خاطر سپرده، و یا آن را یادداشت کنید.

ثبت نام فیبوگروپ، بروکر فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در فیبوگروپ

میتوانید با نام کاربری و رمز عبور ارسال شده، وارد حساب شخصی خودتان در بروکر فیبو شوید. بعد از اتمام ثبت نام و ورود به کابین، قبل از شارژ حساب فیبوگروپ و شروع فعالیت در این کارگزاری، باید حساب خود را وریفای کنید.

در ادامه، احراز هویت بروکر فیبو گروپ را آموزش خواهیم داد.

 

🔥آموزش احراز هویت و وریفای حساب فیبوگروپ🔥

برای تکمیل فرآیند ثبت نام، شما باید اطلاعات خودتان را در بروکر فیبو گروپ تایید کنید. در ادامه این مطلب، آموزش وریفای حساب بروکر فیبوگروپ را خواهیم داد.

بعد از ورود به کابین شخصی بروکر فیبوگروپ، در بالای صفحه بر روی گزینه تایید آدرس ایمیل کلیک کنید. میتوانید از تصویر زیر کمک بگیرید:

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ، افتتاح حساب فیبوگروپ

بعد از انتخاب این گزینه، فرمی جدید برای شما باز میشود. در این فرم شما آدرس ایمیل خود را مشاهده میکنید. بر روی گزینه تایید (Confirm) کلیک کنید.

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، آموزش افتتاح حساب فیبوگروپ، ثبت نام fibo group

شما ایمیلی از جانب بروکر Fibo Group دریافت خواهید کرد. این ایمیل شامل کد تایید برای تایید آدرس ایمیل شما است. نمونه ای از این ایمیل را در تصویر زیر مشاهده میکنید:

فیبوگروپ، بروکر فیبوگروپ، ثبت نام فیبوگروپ، افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ

کد تایید را کپی کنید و به صفحه احراز هویت فیبوگروپ بازگردید. کد را مانند تصویر زیر، در بخش مربوطه وارد کنید.

بروکر فیبوگروپ، بررسی بروکر فیبو، ثبت نام فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

 1. کد تایید را در این بخش وارد کنید.
 2. بعد از وارد کردن کد، بر روی گزینه تایید (Confirm) کلیک کنید.

ایمیل شما با موفقیت در کارگزاری فیبوگروپ تایید میشود.

در مرحله بعد، شما باید اطلاعات شخصی خودتان را در این بخش وارد کنید. برای این کار، در کابین بروکر فیبو، مانند تصویر زیر بر روی گزینه تایید اطلاعات شخصی کلیک کنید:

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، ثبت نام فیبوگروپ، افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ

شما به صفحه جدیدی منتقل میشوید که در این صفحه، باید اطلاعات مختلفی را وارد نمایید. پیشنهاد میکنیم این قسمت را آموزش تصویری احراز هویت فیبو گروپ، که در ادامه آماده شده است انجام دهید و فقط بخش های خواسته شده را پر کنید.

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، افتتاح حساب فیبوگروپ، افتتاح حساب در فیبوگروپ

 1. لقب خود بر اساس جنسیت را انتخاب کنید. (Mr, Ms, Mrs)
 2. نام خود را به لاتین بنویسید.
 3. نام خانوادگی خود را به صورت کامل و لاتین بنویسید.
 4. تاریخ تولد خودتان را به میلادی در این بخش وارد کنید.
 5. محل تولد خودتان را در این قسمت وارد کنید.
 6. شهر تولدتان را بنویسید.
 7. کشور اقامتتان را در لیست باز شده انتخاب کنید.
 8. کشور مربوط به کد مالیاتیتان را در این بخش وارد کنید.
 9. کد مالیاتی خود را در این قسمت بنویسید.
 10. گزینه نه (No) را انتخاب کنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات، به قسمت بعد بروید.

بروکر فیبوگروپ، آموزش ثبت نام در فیبوگروپ، ثبت نام در بروکر فیبو

 1. کد مدرک شناسایی خودتان را وارد کنید.
 2. تاریخ صدور مدرک شناسایی را وارد کنید ( به میلادی).
 3. تاریخ اعتبار مدرکتان را بنویسید. ( به میلادی)
 4. کشور سکونت خودتان را بنویسید.
 5. آدرس دقیق و پستی خودتان را در این قسمت وارد کنید.

بروکر فیبوگروپ، نحوه ثبت نام بروکر فیبوگروپ، ثبت نام fibo group

 1. شماره همراه خودتان را با پیش شماره و بدون صفر اول وارد کنید.
 2. آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
 3. در این قسمت، باید بگویید که چگونه با بروکر فیبوگروپ آشنا شده اید. یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.
 4. توضیحی درباره آشناییت شما با این کارگزاری بدهید.
 5. بعد از وارد کردن تمامی اطلاعات گفته شده، بر روی گزینه ادامه (Continue) کلیک کنید.

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شده و میتوانید به مرحله بعد احراز هویت FiboGroup  بروید.

بعد از ثبت اطلاعات شخصی، شما باید مدرک شناسایی، و مدرک اثبات آدرس خودتان را در بروکر فیبو بارگذاری کنید. برای این کار، به کابین این کارگزاری رفته و برروی گزینه بارگذاری مدرک کلیک کنید:

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، بروکر fibo group، اموزش فیبو گروپ

بعد از کلیک کردن بر روی گزینه خواسته شده، به صفحه جدیدی منتقل میشوید.

بروکر فیبوگروپ، فیبوگروپ، آموزش افتتاح حساب بروکر فیبوگروپ

 1. بر روی این گزینه کلیک کرده و تصویر مدرک شناسایی خود را وارد کنید. معامله گران ایرانی میتوانند از مدارک زیر جهت احراز هویت استفاده نمایند:
 • پاسپورت
 • کارت ملی
 • گواهینامه

تصویر مدرک شما باید کاملا واضح باشد و 4 گوشه مدرک در تصویر معلوم باشد.

2. در این بخش، تصویر مدرک اثبات آدرس را بارگذاری کنید. میتوانید از صورتحساب بانکی، قبوض، و اجاره نامه و یا سند رسمیی استفاده نمایید.

بعد از بارگذاری مدارک خواسته شده، بر روی گزینه ارسال مدارک در بالای صفحه (Send files) کلیک کرده و منتظر تایید مدارک از جانب فیبوگروپ باشید.

بعد از حداکثر 24 ساعت حساب شما در بروکر خوش نام Fibo group تایید شده و شما میتوانید فعالیت خودتان را در این کارگزاری شروع کنید.

 

آموزش و بررسی پلتفرم های فیبوگروپ🖥️متاتریدر فیبو گروپ

بروکر فیبوگروپ، دانلود پلتفرم فیبوگروپ، برنامه fibo group

تنوع پلتفرم های معاملاتی در بروکر فیبوگروپ، یکی از ویژگی های حائز اهمیت آن میباشد.مشتریان این کارگزاری به پلتفرم های محبوب متاتریدر و همچنین سی تریدر دسترسی دارند که آنهارا مختصرا شرح میدهیم.

 • متاتریدر فیبوگروپ

پلتفرم محبوب متاتریدر در این بروکر در دسترس مشتریان میباشد. این پلتفرم نیازی به معرفی ندارد و طریقه کاربری آن مانند تمامی بروکر های فارکس میباشد.

کاربران میتوانند متاتریدر 4 و 5 فیبوگروپ را دانلود کرده و در این کارگزاری شروع به فعالیت کنند.

 • سی تریدر

بروکر فیبو گروپ یکی از معدود کارگزاری هایی میباشد که برای کاربرانش، پلتفرم سی تریدر را در دسترس قرار داده است.

معامله گران میتوانند از سرویس ها و ابزار های منحصر به فرد این پلتفرم در بروکر فیبوگروپ، نهایت استفاده را ببرند.

 

دانلود متاتریدر 4 فیبوگروپ📥برنامه FiboGroup

پلتفرم متاتریدر محبوب ترین و معروف ترین پلتفرم معاملاتی در بازار فارکس میباشد. تمامی معامله گران فعال در بازارهای مالی با این پلتفرم آشنایی داشته و با این پلتفرم تجربه کار دارند.

مانند تمامی بروکرهای فارکس، بروکر فیبوگروپ نیز پلتفرم متاتریدر را پشتیبانی کرده و مشتریان این کارگزاری میتوانند از طریق این پلتفرم محبوب به حساب های خودشان دسترسی داشته باشند.

علاوه بر پلتفرم متاتریدر، بروکر فیبو برنامه اختصاصی خودش را نیز برای مشتریانش ارائه کرده است.

کاربران میتوانند با استفاده از برنامه Fibogroup به حساب های معاملاتی خودشان در این بروکر دسترسی داشته و معاملات خودشان در بازار فارکس را به سریعترین حالت ممکن انجام دهند.

شما میتوانید با استفاده از لینک های زیر پلتفرم های ارائه شده بروکر فیبوگروپ را در نسخه های متنوع دانلود نمایید:

بروکر فیبوگروپ، پلتفرم فیبوگروپ، فیبوگروپ متاتریدر 4

دانلود متاتریدر 4 فیبوگروپ نسخه ویندوز

دانلود متاتریدر 4 فیبوگروپ نسخه مک

دانلود متاتریدر 4 فیبوگروپ نسخه اندروید (apk)

دانلود متاتریدر 4 فیبوگروپ نسخه آیفون (IOS)

دانلود متاتریدر 4 فیبوگروپ مولتی ترمینال (Multi-Terminal)

بروکر فیبو گروپ، متاتریدر فیبوگروپ، دانلود متاتریدر 5 فیبوگروپ

دانلود متاتریدر 5 فیبوگروپ نسخه ویندوز

دانلود متاتریدر 5 فیبوگروپ نسخه مک

دانلود متاتریدر 5 فیبوگروپ نسخه اندروید (apk)

دانلود متاتریدر 5 فیبوگروپ نسخه مک (IOS)

بروکر فیبوگروپ، دانلود بروکر فیبوگروپ

دانلود سی تریدر فیبو گروپ نسخه ویندوز

دانلود سی تریدر فیبو گروپ نسخه اندروید (apk)

نسخه آیفون (IOS) متاتریدر 4 و 5 از دسترس خارج شده و در برنامه App Store در دسترس نمیباشند.

بروکر فیبوگروپ، برنامه فیبو گروپ، دانلود بروکر فیبوگروپ

دانلود برنامه فیبوگروپ نسخه اندروید (apk)

 

آموزش شارژ حساب فیبوگروپ💸نحوه واریز Fibogroup

بروکر فیبوگروپ، آموزش شارژحساب فیبوگروپ، نحوه شارژ حساب فیبوگروپ، واریز پول به فیبوگروپ

متاسفانه، روش های متنوعی برای واریز به حساب فیبو گروپ برای ایرانیان وجود ندارد. مشتریان ایرانی میتوانند از طریق روش های زیر اقدام به شارژ حساب معاملاتی خود در فیبوگروپ کنند.

 • واریز ریالی

متاسفانه امکان واریز ریالی مستقیم به فیبوگروپ برای کاربران ایرانی وجود ندارد. پیشنهاد میشود از روش های جایگزین که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد استفاده کنید.

 • ارزدیجیتال

کاربران میتوانند از طریق ارزهای دیجیتال معروف مانند بیتکوین، اتریوم وتتر اقدام به شارژ حساب معاملاتی فیبوگروپ کنند.

 • وبمانی

شارژ از طریق پلتفرم محبوب وبمانی نیز برای کاربران فراهم شده است و معامله گران ایرانی میتوانند از آن استفاده کنند.

 

🪙معرفی نماد ها و بازار های قابل معامله 🪙FiboGroup

بروکر فیبوگروپ، بررسی بروکر فیبو، آموزش بروکر فیبوگروپ

تنوع نماد ها و بازار های قابل معامله، یکی از نقات ضعف این بروکر میباشد.

کمبود نماد ها و همچنین، محدودیت در بازار های مالی قابل معامله از مواردی است که میتواند انتخاب معامله گران حرفه ای برای شروع فعالیت در بروکر فیبوگروپ سخت کند.

در ادامه این مطلب به بررسی نمادها و بازارهای قابل معامله در کارگزاری فیبو گروپ خواهیم پرداخت.

به طور کلی مشتریان این بروکر به 4 بازار مالی دسترسی داشته و میتوانند در آنها فعالیت کنند:

 • فارکس و جفت ارزها

بروکر فیبوگروپ، برای کاربران خودش بیش از 40 جفت ارز در بازار جهانی فارکس را فراهم میکند.

معامله گران به ویژگی هایی از قبیل سرعت سفارشات بالا در معاملات، قابلیت گذاشتن حد ضرر و سود و ابزار های منحصر به فرد دیگری برخوردار میشوند.

حداقل حجم معامله بازار فارکس در فیبوگروپ، 0.01 لات و حداکثر اهرم قابل استفاده، 1:1000 میباشد.

 • CFDs

معامله گران بروکر فیبوگروپ به بازار شاخص ها و کالا نیز دسترسی دارند. نماد های این بازار ها به صورت CFD ارائه میشود و مشتریان میتوانند از دو جهت از بازار کسب سود کنند.

بیش از 20 نماد معاملاتی در این بازار در دسترس میباشد. مشتریان بدون هیچگونه هزینه ای میتوانند دز این بازار فعالیت داشته باشند و هیچگونه کمیسیونی از آنها دریافت نمیشود.

حساب های CFD بدون سواپ بوده و اسپرد آن فیکس میباشد.

حداقل حجم معامله 0.01 لات است و با حداقل واریز 50 دلار یا یورو، میتواند انتخاب خوبی برای کاربران باشد.

 • فلزات

معاملات طلا و نقره در این بروکر نیز فراهم شده است. طلا و نقره از معروف ترین نماد های معاملاتی در بازار فلزات است و همه معامله گرا با آنها آشنایی دارند.

اسپرد پایین و حداکثر لوریج 1:1000 از ویژگی های بازار فلزات در بروکر فیبوگروپ میباشد.

معامله گران توانایی معاملات لانگ و شورت را در این بازار دارند. یعنی میتوانند از بالا یا پایین رفتن بازار کسب سود کنند.

نکته حائز اهمیت این است که اگر در یک روز معاملاتی، شما معامله خود را از لانگ به شورت یا برعکس عوض کنید، معاملات شما شامل سواپ میشود که مقدار آن به نوع نماد معاملاتی و نوع معامله شما بستگی دارد.

 • ارزدیجیتال

بازار نوظهور ارزدیجیتال نیز در بروکر خوش نام فیبوگروپ برای کاربران فراهم شده است. کاربران میتوانند در متاتریدر 4 فیبوگروپ به این بازار دسترسی داشته باشند.

اسپرد بسیار کم و معاملات بدون هزینه (بدون کمیسیون) از ویژگی های حائز اهمیت این بازار در کارگزاری فیبوگروپ میباشد.

9 نماد معاملاتی  برای مشتریان فیبو در بازار ارز دیجیتال فراهم شده است. کاربران همچنین دسترسی به اهرم تا سقف 1:25 در این بازار را دارند.

 

ابزارها و سرویس های بروکر فیبوگروپ🔥

بروکر فییبوگروپ، بررسی بروکر فیبوگروپ، کارگزاری fibo group،

بروکر فیبوگروپ با سابقه بیش از 23 سال توانسته اعتماد مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

یکی از ویژگی های قابل توجه این کارگزاری، ابزارها و خدمات ویژه ای است که به مشتریان خودش میدهد. در ادامه برخی از این ابزارها و خدمات را بررسی میکنیم.

 • تقویم اقتصادی فیبوگروپ

یکی از نکات حائز اهمیت برای هر معامله گر فارکس، دسترسی به تقویم اقتصادی پیشرفته و دقیق است. بروکر فیبوگروپ با فراهم کردن تقویم اقتصادی پیشرفته و بروز، تمامی اتفاقات و اخبار مهم را برای مشتریانش فراهم میکند.

 • آکادمی آموزشی

در سایت اصلی فیبوگروپ، مطالب آموزشی مطلوبی برای کاربران فراهم شده است. مشتریان این کارگزاری میتوانند به راحتی به این مطالب و ویدیو های آموزشی دسترسی داشته باشند و استفاده شایانی از مطالب کنند.

 • اخبار بروز و زنده

شرکت سرشناس FXWirePro اخبارو تحلیل های زنده و دقیق از بازار های مالی را فراهم میکند. اخبار و تحلیل های ارائه شده در بروکر فیبوگروپ توسط این شرکت فراهم میشوند.

این اخبار و تحلیل ها برای معامله گران بروکر فیبوگروپ بسیار دارای اهمیت میباشد و میتواند معاملات دقیق تر و بهتری را برای آنها ممکن کند.

 

پشتیبانی بروکر فیبوگروپ☎️

متاسفانه، بروکر فیبوگروپ در قسمت پشتیبانی مشکلات زیادی دارد. فعال نبودن و 7 روز هفته نبودن پشتیبانی بروکر فیبو گروپ، از مهمترین معایب آن میباشند. همچنینی پشتیبانی در تلگرام وجود ندارد و فقط از طریق سایت بروکر امکان ارتباط با پشتیبانی فیبو گروپ وجود دارد.

شما میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال در مورد ثبت نام بروکر فیبوگروپ، با مشاوران متخصص ما در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید.

با کلیک کردن بر روی هر کدام از پوسترهای زیر به مشاوران ما متصل خواهید شد.

بروکر فیبوگروپ، پشتیبانی بروکر فیبوگروپ، آموزش فیبوگروپ بروکر فیبوگروپ، پشتیبانی فیبوگروپ، بررسی بروکر فیبوگروپ

 

سوالات متداول

آیا بروکر فیبوگروپ معتبر است؟🏛️

بله. این بروکر از با سابقه ترین بروکر ها میباشد و با سابقه 24 ساله میتواند انتخاب امنی برای معامله گران باشد. در زیر، رگوله های فیبوگروپ را میتوانید مشاهده کنید:

 • CySEC
 • FSC

معامله گران ایرانی میتوانند در بروکر فیبوگروپ ثبت نام کرده و از مزایای این بروکر بهره مند شوند.

حساب های معاملاتی فیبوگروپ چند نوع هستند؟🧾

به طور کلی این بروکر 6 نوع حساب معاملاتی را برای کاربرانش فراهم میکند و مشتریان میتوانند در این حساب ها فعالیت داشته باشند.

 • NDD cTrader
 • MT5 NDD
 • MT4 Fixed
 • MT4 NDD No Commission
 • MT4 Cent
 • MT4 NDD

آیا امکان واریز ریالی در فیبوگروپ وجود دارد؟💳

متاسفانه امکان واریز مستقیم ریالی برای کاربران بروکر فیبوگروپ وجود ندارد. جهت شارژ حساب فیبوگروپ خودتان به سریعترین روش، با مشاوران ما در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید.

آیا کارگزاری فیبوگروپ، مسابقه یا بونوسی به کاربرانش ارائه میکند؟🏆

خیر. در حال حاضر هیچگونه بونوس یا مسابقه ای از طرف بروکر فیبوگروپ برگزار نمیشود.

نماد های معاملاتی فیبوگروپ چه میباشند؟🪙

بیش از 35 جفت ارز، شاخص های معاملاتی متنوع، و ارزهای دیجیتال بخش از نمادهای قابل معامله در بروکر فیبوگروپ میباشند.

🔴ثبت نام در بروکر فیبوگروپ🔴

درج نظر