بررسی کیف پول تاپ چنج💎Topchange Wallet

0

درباره کیف پول تاپ چنج💵 Topchange

کیف پول تاپ چنج، استفاده از تاپ چنج، ساخت کیف پول تاپ چنج

صرافی تاپ چنج یکی از صرافی های محبوب در بازار سرمایه بوده و مشتریان ایرانی زیادی در آن مشغول به فعالیت میباشند. تاپ چنج یکی از صرافی های ارز دیجیتال معتبر بوده که به ایرانیان نیز سرویس دهی میکند.

در این مطلب قصد داریم تا کیف پول تاپ چنج را با نگاه دقیق تری بررسی کنیم و آموزش های مربوط به آنرا برای شما شرح دهیم.

پیشنهاد میکنیم اگر مقاله بررسی صرافی تاپ چنج را مطالعه نکرده اید، ابتدا آنرا مطالعه کرده و سپس به مطالعه این مقاله بپردازید.

نام صرافی📛 تاپ چنج | Topchange
سال تاسیس📅 2007
سرویس دهی به ایرانیان🇮🇷
پشتیبانی فارسی زبان📱
 

تماس با پشتیبانی🗨

چت واتساپ

چت تلگرام

آدرس سایت صرافی 🌐 Topchange.net
کیف پول اختصاصی💰

 

صرافی تاپ چنج چیست💜

تاپ چنج یکی از سامانه های مالی آنلاین معتبری است که به ایرانیان نیز سرویس دهی میکند.

با توجه به وضعیت تحریم ها و محدودیت هایی که روز به روز در ایران در حال افزایش میباشد، صرافی تاپ چنج یکی از صرافی هایی است که سرویس دهی خودش به ایرانیان را قطع نکرده و سرویس های منحصر به فردی را به معامله گران ایرانی میدهد.

ویژگی هایی از قبیل واریز و برداشت ریالی مستقیم، و کیف پول تاپ چنج، از مواردی هستند که صرافی تاپ چنج را به انتخاب برتر برای معامله گران ایرانی تبدیل کرده است.

البته که تنها صرافی تاپ چنج نیست که به ایرانیان سرویس دهی میکند، صرافی های ارز دیجیتال متنوعی هستند که با وجود محدودیت های وارده بر کشور ایران، سرویس دهی خودشان به معامله گران ایرانی را قطع نکرده اند.

میتوانید در لیست زیر برخی از معتبر ترین صرافی هایی که به معامله گران ایرانی سرویس دهی میکنند را مشاهده نمایید:

نام صرافی📛 ثبت نام و بررسی💜
کوینکس | Coinex

کیف پول تاپ چنج، کوینکس، coinex

 

ثبت نام در صرافی کوینکس

نقد و بررسی کوینکس

کوکوین | Kucoin

کیف پول تاپ چنج، کوکوین، kucoin

 

ثبت نام در صرافی کوکوین

نقد و بررسی کوکوین

نوبیتکس | Nobitex

کیف پول تاپ چنج، نوبیتکس، nobitex

 

ثبت نام در صرافی نوبیتکس

نقد و بررسی نوبیتکس

والکس | Wallex

کیف پول تاپ چنج، والکس، wallex

 

ثبت نام در صرافی والکس

نقد و بررسی والکس

اکسیر | Exir

کیف پول تاپ چنج، اکسیر، exir

 

ثبت نام در صرافی اکسیر

نقد و بررسی اکسیر

 

مزایای کیف پول تاپ چنج🔥Topchange Wallet

بعد از اتمام پروسه ثبت نام در صرافی تاپ چنج، شما میتوانید کیف پول تاپ چنج را برای حساب خودتان بسازید.

کیف پول تاپ چنج دارای ویژگی ها و مزایای متنوعی میباشد که میتوانید با استفاده از این ویژگی ها، بهترین تجربه خرید و فروش و نگهداری رمزارز را داشته باشید.

بعضی از مهمترین ویژگی های کیف پول تاپ چنج را در زیر شرح داده ایم:

 • امکان شخصی سازی بالا

صرافی تاپ چنج به طور پیش فرض یک کیف پول را برای هر دارایی در حساب کاربرانش افتتاح کرده است.

معامله گران میتوانند بسته به نیازشان، کیف پول های بیشتری را درست کرده و دارایی هایشان را به روش دلخواه خودشان مدیریت کنند.

کیف پول تاپ چنج با این ویژگی خود امکان شخصی سازی بیشتری به مشتریانش داده است و هر معامله گر میتواند بر اساس نیاز هایش کیف پول های خود را ایجاد کند.

 • تراکنش و انتقال آسان و سریع

تراکنش و انتقال ارز در کیف پول تاپ چنج بسیار راحت بوده و در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. طراح ساده و کاربر پسند صرافی تاپ چنج، عمل تراکنشو انتقال ارز را در کیف پول تاپ چنج بسیار آسان کرده است.

 • امنیت و اعتبار بسیار بالا

صرافی تاپ چنج در سال 2007 تاسیس شده است و بیش از 15 سال است که خدمات مالی خودش را به معامله گران بین المللی میدهد.

در طی این 15 سال، هیچگونه گزارش و یا شکایتی مبتنی بر کلاهبردار بودن و یا امنیت پایین کیف پول تاپ چنج وجود ندارد.

با اینکه صرافی تاپ چنج زیر نظر نهاد خاصی فعالیت نمیکند و رگوله خاصی ندارد، با توجه به سابقه بالا و درخشان این صرافی، به یکی از انتخاب های برتر معامله گران، به خصوص معامله گران ایرانی تبدیل شده است.

 

نحوه ساخت کیف پول تاپ چنج💰

با وجود تمامی مزایا و ویژگی های کیف پول Topchange، اولین قدم برای استفاده از این قابلیت ها ساخت کیف پول تاپ چنج میباشد.

بعد از اتمام پروسه ثبت نام و احراز هویت در صرافی تاپ چنج، وارد حساب کاربری خود شوید.

اگر تا به حال در این صرافی ثبت نام نکرده اید، ابتدا آموزش مربوط به صرافی تاپ چنج را مطالعه کرده و بعد از اتمام ثبت نام در این صرافی، آموزش کیف پول تاپ چنج را مطالعه کنید.

بررسی صرافی تاپ چنج

در داشبورد صرافی تاپ چنج، وارد بخش کیف پول ها شده و گزینه ایجاد کیف پول را بزنید.

کیف پول تاپ چنج، ساخت کیف پول در تاپ چنج

بعد از انتخاب گزینه مشخص شده در تصویر، وارد صفحه جدیدی میشوید. شما میبایست در این صفحه اطلاعات مشخصی در قسمت های مربوطه وارد نمایید. در تصویر زیر میتوانید این فرم را مشاهده نمایید:

کیف پول تاپ چنج، نحوه ساخت کیف پول تاپ چنج

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده میکنید، شما میبایستت اطلاعات مختلفی را که مربوط به کیف پول تاپ چنج میباشد، در قسمت های مربوطه وارد کنید.

شما میبایست اطلاعاتی از قبیل نام کیف پول، ارز پایه کیف پول، اجازه دسترسی و مشاهده، و توضیحات مربوط به کیف پول تاپ چنج را در بخش های مختلف وارد نمایید.

همانطور که پیش تر نیز توضیح دادیم، مشتریان در تاپ چنج میتوانند کیف پول های مختلفی را با ارز های پایه متفاوت ایجاد کنند. به طور کلی، معامله گران میتوانند کیف پول تاپ چنج را با ارز های پایه زیر ایجاد کنند:

 • ریال
 • دلار
 • یورو
 • درهم
 • روبل
 • یوان
 • لیر ترکیه

معامله گران بسته به دارایی هایشان و استراتژی های مدیریت پول، میتوانند یک یا چندین کیف پول با ارزهای پایه ساخته و با شارژ آنها، تبادلات خودشان را انجام دهند.

در ادامه این مطلب، روش شارژ حساب تاپ چنج را برای شما شرح خواهیم داد.

 

نحوه شارژ کیف پول تاپ چنج💸

کیف پول تاپ چنج، تاپ چنج طریقه شارژ، روش شارژ حساب تاپ چنج

بعد از ساخت کیف پول در صرافی Topchange، شما میبایست کیف پول خود را در این صرافی شارژ کنید و سپس تبادلات ارزی خودتان را شروع کنید.

همانطور که واقفید، یکی از مزایای صرافی تاپ چنج برای معامله گران ایرانی، امکان شارژ مستقیم ریالی میباشد، اما به طور کلی شارژ کیف پول تاپ چنج به 2 دسته تقسیم بندی میشود:

 • پرداخت محلی

در بخش پرداخت محلی، مشتریان به گزینه هایی از قبیل پرداخت از طریق بانک، پرداخت نقدی، و یا درپاه لانکی و پراخت آنلاین دسترسی دارند و میتوانند از این طرایق، کیف پول تاپ چنج خودشان را شارژ کنند.

معامله گران ایرانی نیز میتوانند از طریق پرداخت بانکی، با کارت های بانکی خودشان حساب تاپ چنج را شارژ کرده و بدون نگرانی به فعالیت در این صرافی بپردازند.

 • پرداخت الکترونیک

در بخش پرداخت الکترونیک، مشتریان به سامانه های مختلفی از قبیل ادوکش (ADVcash)، پییر (PAYEER)، و پرفکت مانی (Perfect Money) دسترسی دارند و میتوانند از این سامانه های الکترونیک برای شارژ تاپ چنج استفاده کنند.

از بین این 3 گزینه در دسترس، پرفکت مانی بیشترین کاربرد را برای معامله گران ایرانی دارد.

توجه داشته باشید که با توجه به در دسترس بودن واریز پول به تاپ چنج به صورت مستقیم، پیشنهاد میکنیم معامله گران ایرانی پروسه شارژ کیف پول تاپ چنج را به صورت مستقیم و با درگاه های بانکی آنلاین تعبیه شده انجام دهند.

 

شارژ ریالی کیف پول تاپ چنج🇮🇷

در ادامه این مطلب نحوه شارژ ریالی حساب تاپ چنج را برای شما شرح خواهیم داد. بعد از ثبت نام و اضافه کردن حساب بانکی به صرافی تاپ چنج، وارد داشبورد خودتان در صرافی تاپ چنج شوید.

در قسمت سمت راست سایت تاپ چنج، وارد بخش “شارژ” شوید.

کیف پول تاپ چنج، اموزش کار با سایت تاپ چنج

در قسمت پرداخت محلی گزینه “آنلاین” را انتخاب کنید تا به درگاه پرداخت منتقل شوید. بعد از انتخاب گزینه مشخص شده وارد صفحه جدیدی خواهید شد.

کیف پول تاپ چنج، حداقل شارژ تاپ چنج

در بخش بعدی شما میبایست کیف پول تاپ چنج که مایلید آن را شارژ کنید انتخاب نمایید. بعد از انتخاب کیف پول انتخابیتان، گزینه بعدی را انتخاب کنید.

کیف پول تاپ چنج، نحوه شارژ تاپ چنج، واریز وجه تاپ چنج

بعد از انتخاب کیف پول تاپ چنج، شما میبایست مبلغ مورد نظرتان را جهت شارژ کیف پول وارد نمایید. همانند تصویر، در بخش های مربوطه ارزی که مایلید با آن کیف پول تاپ چنج را شارژ کنید و همچنین، مبلغ مد نظر جهت شارژ را وارد کنید.

کیف پول تاپ چنج، نحوه شارژ کیف پول تاپ چنج

بعد از وارد کردن اطلاعات ذکر شده با صفحه بالا مواجه میشوید. در این صفحه اطلاعات کلی در مورد شارژ کیف پول تاپ چنج خودتان را میتوانید مشاهده نمایید.

بعد از بررسی اطلاعات و مورد تایید بودن آنها، تیک مشخص شده در تصویر را بزنید و به مرحله بعدی بروید.

کیف پول تاپ چنج، واریز پول به تاپ چنج، واریز در تاپ چنج

در مرحه آخر از واریز پول به تاپ چنج، شما میبایست حساب بانکی خودتان که در صرافی تاپ چنج اضافه کرده اید را انتخاب کنید. حساب بانکی خودتان را انتخاب کرده و بر روی گزینه پرداخت کلیک کنید تا به درگاه پرداخت ریالی منتقل شوید.

بعد از اتمام پرداخت ریالی، کیف پول شما در صرافی تاپ چنج شارژ شده و میتوانید تبادلات خودتان را انجام دهید.

 

شارژ تاپ چنج با تتر🪙 Topchange Wallet

تا قبل از سال 2021 تمامی تبادلات ارزی از جمله تبادلات ارز دیجیتال، در صرافی تاپ چنج انجام میشد.

در سال 2021 صرافی تاپ چنج به علت رشد بیشتر کمپانی خودش، به طور کلی تبادلات رمزارز و کریپتو کارنسی را از پلتفرم خود حذف کرده و آن را در پلتفرمی جداگانه و مختص به این کار انتقال داد.

صرافی گرین چنج نام این پلتفرم اختصاصی میباشد. این صرافی در سال 2021 تاسیس شد و از همان موقع تمامی تبادلات رمز ارز و کریپتو کارنسی در پلتفرم گرین چنج انجام میشوند.

بعد از اتفاقات و جدا شدن تبادلات رمزارز از صرافی تاپ چنج، امکان شارژ کیف پول تاپ چنج با تتر نیز از این صرافی حذف شد و به صرافی گرین چنج منتقل شده است.

معامله گران برای شارژ کیف پول تاپ چنج میتوانند از روش هایی از قبیل واریز ریالی، پرفکت مانی، و واریز نقدی استفاده کنند.

 

نحوه برداشت پول از تاپ چنج💳

کیف پول تاپ چنج، نحوه برداشت پول از تاپ چنج، برداشت کیف پول از تاپ چنج

یکی از موارد بررسی کیف پول های ارزی در صرافی ها، سهولت برداشت و انتقال دارایی ها میباشد.

صرافی های برتر برای سهولت هر چه بیشتر کاربرانشان، روش های متنوعی را برای برداشت دارایی مشتریان فراهم کرده اند. در کیف پول تاپ چنج روش های متنوعی برای برداشت دارایی ها وجود داشته که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

 • برداشت ریالی

همانطور که توضیح دادیم، صرافی تاپ چنج خدمات و سرویس های منحصر به فردی را به معامله گران ایرانی ارائه میکند. یکی از این سرویس ها، وجود واریز و برداشت مستقیم ریالی برای ایرانیان میباشد.

معامله گران عزیز کشورمان میتوانند به راحتی و بدون واسطه، دارایی های خودشان را به حساب بانکی خودشان منتقل کنند.

 • پرفکت مانی

همانن واریز و شارژ کیف پول تاپ چنج، سایت پرفکت مانی نیز میتواند برای برداشت وجه از تاپ چنج مورد استفاده قرار بگیرد.

پرفکت مانی یک از سامانه های پرداخت الکترونیک میباشد که برای مدتی طولانی است که به معامله گران ایرانی نیز سرویس دهی میکند.

 • ادوکش (ADVcash)

ادوکش یک سامانه پرداخت الکترونیک بین المللی میباشد که طریقه کار آن تقریبا شبیه وبمانی و پرفکت مانی میباشد. این ساماننه با قابلیت هایی که دارد میتواند اننتخابی عالی برای مدیریت حرفه ای تر دارایی ها و همچنین، انتقال سریع دارایی بین کسب و کارها باشد.

 

سوالات متداول

💰کیف پول تاپ چنج چیست؟

صرافی تاپ چنج یکی از سامانه های پرداخت الکترونیک بوده که به مدت بیش از 15 سال است که به معامله گران بین المللی و ایرانی خودش سرویس دهی میکند.

این صرافی کیف پول های متنوعی را برای مشتریانش فراهم کرده است که معامله گران میتوانند با استفاده از این کیف پول ها، دارایی های خودشان را انتقال دهند.

💜بررسی صرافی تاپ چنج💜

📞چگونه میتوان با پشتیبانی تاپ چنج در ارتباط بود؟

معامله گران در تاپ چنج میتوانند از طریق روش های زیر با پشتیبانی این صرافی در ارتباط باشند.

🎰صرافی تاپ چنج با چه بروکرهایی کار میکند؟

معامله گران ایرانی میتوانند از طریق سایت تاپ چنج، حساب های خودشان در بروکرهای فارکس را شارژ کنند.

شما میتوانید قبل از انتقال دارایی هایتان، مقاله بررسی بروکر ها را مطالعه کنید و بعد از انتخاب بهترین بروکر فارکس، دارایی های خودتان را از کیف پول تاپ چنج به بروکر مد نظرتان انتقال دهید.

🔴بهترین بروکر های فارکس🔴

درج نظر