🔥بررسی و آموزش کامل بروکر آمارکتس 2023🔥معرفی بروکر Amarkets❤

0

معرفی بروکر آمارکتس💎Amarkets

کارگزاری آمارکتس یکی از بروکر های سرشناس و با سابقه در دنیای فارکس میباشد و به مدت 15 سال میباشد که به مشتریان خود سرویس ها و خدمات منحصر به فردی را ارائه میکند.

این بروکر در سال 2007 در سنت وینست بنیان گذاشته شد و با کسب اعتماد مشتریان بین المللی و همچنین سرویس دهی مطلوب به معامله گران ایرانی، میتواند انتخاب خوبی برای معامله گران فارکس باشد.

آمارکتس با پشتیبانی فارسی زبان بسیار خوب و و همچنین، خدمات ارائه شده قابل قبول، توانسته به یکی از بروکر های معروف برای معامله گران ایرانی در بین بروکرهای روبوفارکس و آلپاری شود.

در این مطلب به بررسی کامل بروکر امارکتس میپردازیم و با نگاه دقیق تری جزئیات آن را بررسی خواهیم کرد.

نام بروکر📛 آمارکتس | Amarkets
دفتر ثبت شده🏢 سنت وینسنت
سال ثبت کارگزاری📅 2007
امتیاز بروکر میان کاربران💯 ⭐⭐⭐⭐
لینک ثبت نام💱 ثبت نام در بروکر آمارکتس
سرویس دهی به ایرانیان🇮🇷
حداکثر اهرم قابل استفاده🔝 1:3000
تعداد نماد های معاملاتی🪙 بیش از 540 نماد معاملاتی
پلتفرم های معاملاتی📊 متاتریدر 4 و 5 | MT4 & MT5
حداقل واریز💳 100$
حساب اسلامی☪
کپی ترید©
اجازه معاملات اسکالپ🌠
پشتیبانی تلگرام☎ چت تلگرام
پشتیبانی واتساپ💚 چت واتساپ

 

ایمارکت چیست❤ کارگزاری آمارکتس

بررسی بروکر آمارکتس، بررسی بروکر amarkets، آمارکتسبا بیش از 15 سال سابقه سرویس دهی و جذب معامله گران بسیاری از سرتاسر دنیا، بروکر آمارکتس میتواند به یک از انتخاب های برتر هر معامله گر تبدیل شود.

بی شک برای شروع هر فعالیت در هر بروکری، ابتدا نیاز است که آن را به طور دقیق و جامع بررسی کنیم و با توجه به معیار های مشخص شده، اقدام به تصمیم گیری برای شروع به فعالیت در بروکر نماییم.

این بروکر با قابلیت ها و پلتفرم های خاص خود توانسته توجه خیلی از معامله گران را به خود جذب کند و با ایده ای منحصر به فرد و همچنین آکادمی اموزش آمارکتس در یوتیوب، میتواند کارگزاری منتخبی برای معامله گران کشورمان باشد.

در ادامه این مطلب در مورد انواع حساب ها در بروکر آمارکتس، اعتبار این کارگزاری و آموزش امارکتس صحبت خواهیم کرد و با بررسی معیار ها و نتیجه گیری پایانی، میتوانید اطلاعات جامع تری از این کارگزار داشته باشید.

 

اعتبار بروکر amarkets⭐رگوله آمارکتس 🏛

اعتبار بروکر آمارکتس، رگوله آمارکتس، آمارکتس

این بروکر تحت نظر رگوله FSASVG سنت وینسنت فعالیت میکند. شماره ثبت این بروکر IBC 2015 22567 میباشد. در زیر میتوانید تصویر مربوطه به مجوز بروکر آمارکتس را مشاهده نمایید:

رگوله آمارکتس، رگوله amarkets، آمارکتس

کارگزاری آمارکتس تحت نظر و پوشش FINCOM، که یک ارگان مستقل برای حل مشکلات و اختلافات پیش آمده بین کاربران یک بروکر و بروکر است نیز میباشد.

به این صورت که حساب مشتریان توسط این نهاد مالی، تا سقف 20000 یورو تحت بیمه قرار گرفته است.

در ادامه میتوانید تصویر مربوطه به مجوز FINCOM آمارکتس را ناظر باشید:

رگوله آمارکتس، آمارکتس

بروکر آمارکتس با داشتن سابقه خوب و اعتبار زیاد بین کاربران جهانی و به ویژه، کاربران ایرانی، میتوان گزینه منتخبی برای معامله گران کشورمان باشد.

شما میتوانید به سادگی اقدام به افتتاح حساب در بروکر آمارکتس کرده و شروع به فعالیت در این بروکر خوشنام کنید.

 

افتتاح حساب آمارکتس💯انواع حساب آمارکتس

کارگزاری ایمارکت، 3 نوع حساب معاملاتی را در دسترس کاربران خودش گذاشته است و معامله گران میتوانند با توجه به نیازو سبک معاملاتی خود، فعالیت خود را در یکی از این حساب ها آغاز کنند.

افتتاح حساب در آمارکتس، انواع حساب آمارکتس، حساب بروکر amarkets، آمارکتس

 • حساب فیکس (Fixed)

این حساب مناسب افرادی میباشد که فعالت خود را در بازار فارکس به تازگی شروع کرده اند و یا میخواهند استراتژی شخصی خود را آزمایش کنند.

برخی از ویژگی های این حساب در بروکر آمارکتس:

 • اسپرد فیکس
 • حداکثر اهرم 1:3000
 • بدون کمیسیون
 • حداقل شارژ 100 دلار یا یورو

حساب فیکس بروکر امارکتس، حساب اسلامی را هم نیز پشتیبانی میکند و کاربران میتوانند در صورت تمایل درخواست حساب سواپ فری یا اسلامی نیز بکنند.

همچنین در این حساب ، نوع سفارش گذاری Instant و Market Eecution نیز وجود دارد و معامله گران میتوانند نهایت استفاده را از این قابلیت ها ببرند.

 • حساب استاندارد (Standard)

این حساب نیزمیتواند انتخاب خوبی هم برای مبتدیان و هم برای معامله گران حرفه ای باشد.

برخی از ویژگی های حساب استاندارد آمارکتس:

 • اسپرد شناور
 • حداکثر اهرم 1:3000
 • بدون کمیسیون
 • حداقل واریز به حساب: 100 دلار یا یورو

حساب استاندارد بروکر ایمارکت، مانند حساب فیکس در این کارگزاری، از حساب اسلامی پشتیبانی میکند و کاربران این نوع حساب را نیز درخواست کنند.

نوع سفارش گذاری مانند حساب فیکس بوده و معامله گران محدودیتی در نحوه سفارش گذاری نخواهند داشت.

 • حساب ECN

حساب ECN، میتواند انتخاب مناسبی برای معامله گران حرفه ای تر باشد.

کاربرانی که تمایل به معاملات اسکالپ در بروکر آمارکتس را دارند ، میتوانند از امکانات منحصر به فرد این حساب نهایت استفاده را ببرند

برخی از ویژگی های حساب ECN ای مارکت:

 • اسپرد شناور
 • حداکثر اهرم 1:3000
 • کمیسیون: 2.5$ در هر لات
 • حداقل شارژ حساب 200 دلار یا یورو

حساب ای سی ان (ECN) بروکر آمارکتس، از حساب اسلامی پشتیبانی میکند.

نوع سفارش گذاری در این نوع حساب، فقط به صورت Market Execution بوده و برای معامله گران با تجربه تر، انتخاب مناسبی میباشد.

 

اسپرد بروکر 💱Amarkets

میزان اسپرد در حساب های کارگزاری آمارکتس، متفاوت میباشد. در حساب فیکس بروکر آمارکتس، میزان اسپرد 3 پیپ بوده و تغییر نمیکند.

این نوع حساب میتواند برای کاربران مبتدی مناسب باشد.در حساب استاندارد این کارگزار، اسپرد شناور بوده و از 1.3 پیپ شروع میشود و میتواند انتخاب مناسبی برای کاربران مبتدی و همچنین، معامله گران حرفه ای باشد.

حساب ECN بروکر آمارکتس، شناور بوده و از 0 پیپ شروع میشود.

این نوع حساب مخصوص معامله گران با تجربه ای است که میخواهند از معاملات اسکالپ آمارکتس بهره مند شوند و کمترین میزان اسپرد و کمیسیون را بپردازند.

اسپرد حساب های آمارکتس مقدار معقولی بوده و برای تمامی معامله گران فعال در بازار فارکس مناسب میباشد.

تریدرهای مبتدی میتوانند در حساب فیکس این بروکر استفاده کنند و تجربه خوبی از فعالیت در بازار فارکس را داشته باشند.

معامله گران باتجربه تر و حرفه ای نیز میتوانند در حساب ECN آمارکتس افتتاح حساب کرده و از کمترین اسپرد ممکن بهره مند شوند.

 

حساب اسلامی آمارکتس🕋سواپ فری  Amarkets

حساب اسلامی آمارتکس، حساب اصلی آمارکتس، آمارکتس

یکی از ویژگی های حائز اهمیت برای معامله گران، دسترسی به حساب اسلامی در بروکر ها میباشد.

بروکر با سابقه آمارکتس با در دسترس گذاشتن این امکان برای مشتریان خودش، اعتماد بسیاری از معامله گران را به خود جذب کرده است.

کاربران میتوانند برای حساب خود در بروکر ای مارکت، درخواست حساب اسلامی کنند و بدون سواپ شروع به فعالیت کنند.

حساب اسلامی برای حساب های ECN بروکر آمارکتس نیز در دسترس کاربران میباشد. مشتریان میتوانند با درخواست این نوع حساب، بدون سواپ شروع به فعالیت کنند.

توجه داشته باشید که برای بازار های ارز دیجیتال، شاخص ها و سهام، سواپ تعلق میگیرد و امکان سواپ فری شدن این بازار ها وجود ندارد.

 

مقدار لوریج در بروکر آمارکتس🔺اهرم amarkets⚡

در تاریخ 15 شهریور 1401 (6 Sep, 2022)، بروکر آمارکتس اعلام کرد که سقف لوریج قابل دسترس برای معامله گران این بروکر افزایش داده شده است.

کاربران این بروکر میتوانند با توجه به مقدار شارژ حسابشان، از لوریج تا سقف 3000 استفاده نمایند.

در جدول زیر میتوانید شرایط بهره مندی از سقف لوریج را مشاهده کنید:

مقدار شارژ حساب💵 لوریج در دسترس🎰
0 تا 1000 دلار یا یورو 1:3000
1000 تا 5000 دلار یا یورو 1:2000
5000 تا 10000 دلار یا یورو 1:1000
10000 تا 50000 دلار یا یورو 1:500
 بیشتر از 50000 دلار 1:200

 

کپی تریدینگ ای مارکت💲حساب RAMM آمارکتس👉

کپی تریدینگ آمارکتس، حساب ramm آمارکتس، آمارکتسبروکر معتبر آمارکتس، سیستم کپی تریدینگ و حساب های سرمایه گذاری را برای کاربران خودش فراهم کرده است.

معامله گران با سابقه میتوانند حساب معاملاتی خود را با سرمایه گذاران به اشتراک بگذارند و همچنین سرمایه گذاران در صورت تمایل، میتوانند در این استراتژی ها سرمایه گذاری کرده و کسب سود کنند.

در تصویر زیر، میتوانید اطلاعات مربوط به حساب کپی ترید آمارکتس را مشاهده کنید:

کپی ترید امارکتس، حساب ramm آمارکتس، آمارکتس

این قابلیت برای کسانی مناسب میباشد که علم کافی برای کسب سود و فعالیت در بازار جهانی فارکس را ندارند، اما میخواهند در این بازار سرمایه گذاری امنی داشته و کسب سود کنند.

همچنین معامله گران حرفه ای تر، میتوانند برای درآمد بیشتر، حساب و استراتژی خود را به اشتراک گذاشته و شروع به فعالیت در سیستم کپی تریدینگ آمارکتس کنند.

معامله گران میتوانند با ساخت حساب های سرمایه گذاری RAMM در این بروکر، فعالیت خود را به عنوان یک معامله گر حرفه ای آغاز کنند و به درآمد خوبی در بازار سرمایه فارکس برسند.

 

حساب دمو امارکتس💯 Amarkets Demo

 یکی از مزیت های منحصر به فرد این بروکر، دسترسی مشتریان به حساب های دمو و تستی میباشد. کاربران میتوانند به راحتی از طریق سایت اصلی بروکر آمارکتس، به این پلتفرم دسترسی داشته باشند.

یکی از مزیت های حساب تستی کارگزاری ای مارکت، دسترسی راحت به آن است. کاربران میتوانند با مراجعه به سایت این کارگزاری و رفتن به صفحه مربوطه، به این پلتفرم دسترسی داشته باشند. معامله گران مبتدی میتوانند بدون ریسک از دست دادن دارایی هایشان، به معامله بپردازند و کسب تجربه کنند.

کاربران با تجربه تر و حرفه ای نیز میتوانند در پلتفرم تستی بروکر آمارکتس، استراتژی های خود را تست کنند و به بهترین نتیجه معاملاتی خود برسند.

مشتریان میتوانند بعد از افتتاح حساب دمو آمارکتس و عضویت در این بروکر، با 10000$ پول مجازی در این بروکر معتبر ترید کنند.

 

نماد های معاملاتی Amarkets 🪙ای مارکتس ارز دیجیتال

بروکر آمارکتس برای کاربران خودش، لیستی بلند و بالا از نماد ها و بازار های قابل معامله فراهم کرده است و معامله گران این بروکر معتبر، میتوانند در بازار های مختلف فعالیت داشته باشند.

با توجه به خوشنام بودن و اعتبار و سابقه درخشان این بروکر، میتوان انتظار اضافه شدن نماد های جدید در بروکر امارکتس را در آینده داشته باشیم.

ای مارکتس ارز دیجیتال، ای مارکتس رمزارز، آمارکتس

در ادامه به بازار ها و نماد های مختلف قابل معامله در این بروکر میپردازیم.

 • فارکس

معامله گران به 42 جفت ارز فارکس دسترسی دارند و میتوانند در بروکر امارکتس، در این نماد ها فعالیت داشته باشند. در عکس زیر میتوانید برخی از نماد های معاملاتی امارکتس در بازار فارکس را مشاهده نمایید:

ای مارکتس فارکس، ای مارکت فارکس، آمارکتس

 • کالا

معامله گران میتوانند بر روی 11 کالا از قبیل نفت خام و نفت برنت، گاز طبیعی و .. معامله کنند.

 • فلزات گرانبها

معامله فلزاتی از قبیل طلا، نقره، و پلاتینیوم نیز در بروکر امارکتس فراهم شده است. مشتریان میتوانند در این بروکر در فلزات مختلفی که ارائه شده است سرمایه گذاری کرده و کسب سود کنند.

ای مارکت فارکس، بروکر amarkets، آمارکتس

 • بازار ارزدیجیتال

معامله گران توانایی سرمایه گذاری بر روی بازار نوظهور و پر ریسک ارز دیجیتال را نیز دارند. بروکر امارکتس، 19 نماد معاملاتی را در بازار ارز دیجیتال برای کاربرانش فراهم کرده است.

برخی از ارز های دیجیتال قابل معامله در امارکتس: بیتکوین، اتریوم، دش، لایت کوین، ریپل و ….

 • اوراق قرضه (Bond)

کاربران در این بروکر، امکان معامله اوراق قرضه کشورهای آمریکا و آلمان را نیز دارند.

 • سهام ها (Stocks)

یکی از نقات قوت حائز اهمیت در کارگزاری آمارکتس، تعداد سهام قابل معامله در این بروکر میباشد.

کاربران این بروکر، به بیش از 400 سهم شرکت های بزرگ مانند اپل و تسلا دسترسی دارند و میتوانند بر روی این سهام، سرمایه گذاری کنند.

 • شاخص ها (Indices)

16 شاخص در این بروکر برای معامله گران در دسترس میباشد و کاربران میتوانند با سرمایه گذاری بر روی این شاخص ها کسب سود کنند.

یکی از نکات قابل توجه، در دسترس بودن شاخص ویکس (VIX) برای معامله گران بروکر آمارکتس میباشد.

این شاخص، میزان نوسانات بازار شاخص ها را نشان میدهد و در دسترس بودن این شاخص برای معامله، ویژگی جذابی برای بروکر ای مارکت میباشد.

تصویر زیر برخی از شاخص های محبوب مانند داوجونز در بروکر آمارکتس را نشان میدهد:

بروکر ایمارکت، معامله در آمارکتس، آمارکتس

بروکر امارکتس بخشی به نام ترند ها (Trends) دارد. این بخش، نماد های معاملاتی معروفی را که بیشترین حجم معامله و اولین خرید را داشته اند نشان میدهد.

شما میتوانید با استفاده از این بخش دسترسی سریع تری به نمادهای محبوب داشته باشید.

 

پلتفرم های معاملاتی Amarkets📈متاتریدر آمارکتس

متاتریدر آمارکتس، اپلیکیشن آمارکتس، آمارکتس

بروکر خوشنام امارکتس، در پلتفرم های سرشناس متاتریدر 4 و 5، در دسترس کاربران خودش میباشد و مشتریان میتوانند به راحتی با استفاده از متاتریدر آمارکتس، فعالیت خود را در این بروکر شروع کنند.

کارگزاری ای مارکت علاوه بر قابل دسترس بودن در پلتفرم های متاتریدر 4 و 5، پلتفرم مخصوص به خود را نیز دارا میباشد که در ادامه مطلب، با نگاه دقیق تری آنها را بررسی خواهیم کرد.

پلتفرم معاملاتی متاتریدر برترین و محبوب ترین پلتفرم معاملاتی میان معامله گران فارکس میباشد و معامله گران بسیاری در طی سالیان از این پلتفرم استفاده میکنند.

متاتریدر با ابزارهای معاملاتی و ویژگی هایی که دارد، میتواند پلتفرمی حرفه ای برای معاملات فارکس باشد.

نحوه کار و معامله در متاتریدر امارکتس نیز مانند تمامی بروکرهای فارکس بوده و هیچگونه تفاوتی ندارد.

شما بعد از دانلود متاتریدر آمارکتس و نصب آن، میتوانید به حساب معاملاتی خود در این بروکر دسترسی داشته باشید و معاملات خود را در بازار فارکس انجام دهید.

علاوه بر پلتفرم متاتریدر، بروکر آمارکتس برنامه اختصاصی خودش را نیز برای مشتریانش ارائه میکند.

کاربران با استفاده از اپلیکیشن آمارکتس میتوانند به حساب های خود در این بروکر دسترسی داشته و در سریعترین زمان ممکن معاملات فارکس خود را انجام دهند.

 

متاتریدر امارکتس🔝دانلود متاتریدر 4 آمارکتس🎯

کاربران میتوانند با دانلود متاتریدر 4 و 5 آمارکتس به حساب های خودشان در این بروکر دسترسی داشته باشند. یکی از مزیت های بروکر امارکتس، داشتن لایسنس قانونی از شرکت متاتریدر میباشد.

بروکر amarkets فول لایسنس متاتریدر را در هر دو نسخه 4 و 5 این پلتفرم معاملاتی دارد که این مورد یکی از مزیت های این بروکر به شمار میرود.

شما میتوانید از طریق لینک های زیر متاتریدر امارکتس را در نسخه های مختلف دانلود کنید:

متاتریدر 4 آمارکتس، متاتریدر آمارکتس، آمارکتس

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس ویندوز

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس مک

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس IOS

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس اندروید (apk)

دانلود متاتریدر 4 نسخه هواوی (apk)

 

متاتریدر 5 آمارکتس، متاتریدر آمارکتس، آمارکتس

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس ویندوز

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس مک

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس IOS

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس اندروید (apk)

دانلود متاتریدر 5 نسخه هواوی (apk)

توجه داشته باشید که نسخه آیفون (ios) متاتریدر 4 و 5 از برنامه اپ استور (App Store) حذف شده است.

 

اپلیکیشن آمارکتس🎰Amarkets app

یکی از خدمات منحصر به فرد بروکر معتبر آمارکتس، برنامه اختصاصی این بروکر برای مشتریان خودش میباشد.

نام این برنامه AMarkets Online Analytics میباشد. این اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آی او اس (IOS) در دسترس میباشد.

کاربران این بروکر میتوانند از طریق این اپلیکیشن، دسترسی راحت تری به خدمات این بروکر داشته باشند.

شما میتوانید از طریق این برنامه اقدام به افتتاح حساب، شارژ و یا برداشت از حساب و همچنین، مدیریت معاملات خود نمایید.

کاربران میتوانند از طریق لینک زیر برنامه بروکر آمارکتس را برای اندروید و آیفون (IOS) به صورت مستقیم دانلود کنند.

آمارکتس، بروکر آمارکتس، اپلیکیشن آمارکتس

دانلود برنامه آمارکتس اندروید (apk)

دانلود برنامه آمارکتس آیفون (ios)

 

ویژگی و مزایای بروکر آمارکتس✨ابزار های Amarkets

آمارکتس بونوس، تقویم اقتصادی آمارکتس، آمارکتس

بیش از 15 سال است که این بروکر به مشتریان خود خدمات مالی منحصر به فردی را ارائه میکند و در طی این مدت توانسته کاربران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب کند.

یکی از نکات قابل توجه بروکر امارکتس، ابزار های و ویژگی های خاصی است که به معامله گران خودش ارائه میکند.

در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

 • ماشین حساب ای مارکت

بروکر آمارکتس برای مشتریان خودش ماشین حساب فارکس منحصر به فردی را ارائه میکند.

مشتریان میتوانند از این ماشین حساب در معاملاتشان استفاده کرده و با بهره مندی از مزایای آن، معاملات بهتری داشته باشند.

 • تقویم اقتصادی آمارکتس

تقویم اقتصادی بروکر ای مارکت، به صورت دقیق اتفاقات و اخبار های تاثیر گذار در بازار فارکس به اطلاع کاربرانش میگذارد و مشتریان این بروکر میتوانند از اتفاقات و اخبار بازار جهانی فارکس، با خبر بشوند.

 • قابلیت شارژ و برداشت ریالی

یکی از مهمترین ویژگی های هر بروکر برای معامله گران ایرانی، امکان شارژ و برداشت به صورت ریالی میباشد. این بروکر با فراهم کردن این قابلیت، توانسته توجه معامله گران ایرانی زیادی را به خود جذب کند.

معامله گران میتوانند به سادگی حساب خود را از طریق کارت بانکی خود شارژ نمایند.

 • بونوس ها و جوایز متنوع

بروکر امارکتس، به مشتریان و کاربران تازه وارد خود، جوایز و طرح های تشویقی متنوعی را ارائه میکند و از این طریق میتواند مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.

 • بیمه 20 هزار یورویی برای مشتریان

نهاد مالی FINCOM، کاربران این بروکر را تا سقف 20000 یورو بیمه کرده است. این ویژگی میتواند باعث اطمینان خاطر مشتریان شود.

 • لوریج بالا

کاربران میتوانند از حداکثر اهرم 1:3000 استفاده کنند. این قابلیت میتواند برای بسیاری از معامله گران جذاب باشد.

 • افتتاح حساب سریع و آسان

پروسه ثبت نام و وریفای در بروکر آمارکتس بسیار سریع میباشد. همچنین شما نیازی به تایید آدرس خود در این بروکر ندارید.

 

اکادمی آموزشی Amarkets📹آمارکتس یوتیوب

یکی از ایده های جذاب این بروکر، ساخت کانال یوتیوب برای کاربرانش میباشد.

در یوتیوب آمارکتس، تحلیل های بازار، آموزش بازار فارکس، و همچنین اطلاعات کلی راجع به بروکر ای مارکت وجود دارد و مشتریان میتوانند از یوتیوب آمارکتس، نهایت استفاده را ببرند.

وجود یک پلتفرم آموزشی در کنار خدمات و ابزارهای مالی، میتواند اعتماد و اعتبار بسیار بیشتری را برای بروکر امارکتس بسازد.

با استفاده از این پلتفرم آموزشی، کاربران میتوانند اطلاعات و دانش خودشان از بازارهای مالی را در هر سطحی که هستند کامل تر کنند و معاملات پرسودتری را انجام دهند.

این ایده از تیم آمارکتس، میتواند پلتفرمی معتبر را برای آموزش مشتریان فراهم کند و علاوه بر آن، باعث جذب کاربران بیشتری به این بروکر بشود.

 

آموزش ثبت نام آمارکتس🔴ثبت نام Amarkets

برای شروع به فعالیت در این بروکر و کسب درآمد، ابتدا باید اقدام به ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر امارکتس کنید. در ادامه این مطلب، نحوه ثبت نام و احراز هویت در بروکر امارکتس را توضیح خواهیم داد.

ثبت نام در بروکر آمارکتس

سایت اصلی آمارکتس، سایت ای مارکتس، آموزش ثبت نام آمارکتس، آمارکتسبعد از ورود به سایت اصلی بروکر آمارکتس، در نوار بالای سایت بر روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید.

ایمارکت ثبت نام، ثبت نام در ای مارکت، آمارکتس

بعد از ورود به صفحه ثبت نام آمارکتس، باید اطلاعات خود را در قسمت های مربوطه وارد کنید. مانند تصویر زیر اطلاعات خود را تکمیل کنید:

حساب امارکتس ثبت نام، ثبت نام بروکر amarkets، آمارکتس

 

 1. نام خود را به صورت لاتین وارد کنید.
 2. نام خانوادگی خود را به صورت کامل و لاتین وارد کنید.
 3. در این قسمت، ایمیل شخصی خودتان که به آن دسترسی دارید را وارد کنید.
 4. در این بخش، شمار همراه خودتان را بدون صفر اول وارد کنید.
 5. در این قسمت، شما باید پلتفرم معاملاتی خودتان را برای فعالیت در بروکر امارکتس انتخاب کنید. در لیست باز شده از بین 2 گزینه متاتریدر 4 و 5 آمارکتس، یکی را انتخاب کنید.
 6. تیک توافقنامه را بزنید.

بعد از وارد کردن تمامی اطلاعات گفته شده، بر روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید. ثبت نام شما با موفقیت به اتمام میرسد و شما وارد کابین شخصی خود میشوید.

 

احراز هویت آمارکتس✅حساب amarket

بعد از اتمام ثبت نام در آمارکتس، شما ایمیلی از جانب این بروکر دریافت خواهید کرد که شامل نام کاربری و رمزعبور شما در این کارگزاری خواهد بود. میتوانید در تصویر زیر نمونه ای از این ایمیل را ببینید:

احراز هویت آمارکتس، حساب امارکتس ثبت نام، آمارکتس

با استفاده از نام کاربری و رمز عبورتان، وارد کابین شخصی آمارکتس شوید. در بالای سایت میتوانید اطلاعات لازم برای تایید حساب را مشاهده کنید:

احراز هویت آمارکتس، حساب بروکر amarkets، آمارکتس

برای تایید ایمیل، شما باید ایمیلی که از طرف بروکر آمارکتس برای شما ارسال شده است را تایید کنید. به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل خود را تایید کنید.

انواع حساب بروکر آمارکتس، احراز هویت آمارکتس، آمارکتس

بر روی گزینه تایید کنید کلیک کرده تا ایمیل شما در کارگزاری Amarkets تایید شود.

در بخش بعدی، شما باید شماره همراه خود را تایید نمایید. مانند تصویر زیر، بعد از اطمینان از صحت شماره همراه خود، بر روی گزینه ارسال کد کلیک کنید تا کدی 4 رقمی از طرف امارکتس برای شما ارسال شود.

این کد را در بخش مربوطه وارد کنید تا شماره شما تایید شود.

احراز هویت امارکتس، ثبت نام amarkets، آمارکتس

 

نحوه شارژ و برداشت حساب ای مارکت🏧شارژ ریالی آمارکتس

بروکر معتبر آمارکتس، راه های متنوعی از شارژ و برداشت حساب را برای مشتریان خودش فراهم کرده است. در ادامه به روش های قابل دسترس برای شارژ حساب آمارکتس میپردازیم.

 • شارژ ریالی مستقیم

کاربران ایرانی میتوانند در صورت تمایل، حساب آمارکتس خود را به صورت ریالی و مستقیم شارژ نمایند. برای این منظور، باید با بخش پشتیبانی فارسی زبان آمارکتس در ارتباط باشید.

 • واریز ریالی از طریق تاپ چنج

معامله گران ایرانی همچنین میتوانند از طریق تاپ چنج اقدام به شارژ ریالی حساب خود نمایند.

 • واریز از طریق وب مانی

کاربران میتوانند از طریق سیستم وبمانی، اقدام به شارژ حساب خود نمایند.

 • شارژ با پرفکت مانی

امکان شارژ حساب از طریق پلتفرم پرفکت مانی نیز برای کاربران فراهم شده است.

 • شارژ حساب با ارز دیجیتال

یکی از مزیت های بروکر آمارکتس، قابلیت شارژ حساب از طریق کریپتو یا ارز دیجیتال میباشد.

مشتریان میتوانند حساب ای مارکت خود را از طریق ارزهایی از قبیل تتر، بیتکوین، لایت کوین و اتریوم شارژ کرده و شروع به فعالیت کنند.

کاربران میتوانند بسته به تجربه و تمایل خود، بعد از افتتاح حساب در بروکر آمارکتس، اقدام به شارژ حساب خود کنند.

این بروکر با در اختیار گذاشتن روش های متنوعی از شارژ و برداشت و همچنین امکان شارژ ریالی مستقیم، میتواند انتخاب خوبی برای معامله گران کشورمان باشد.

 

جوایز Amarkets🏆بونوس امارکتس

بروکر آمارکتس، برای مشتریانش لیستی از جوایز و بونوس های مختلف را فراهم کرده است.

کاربران این بروکر میتوانند با شرکت کردن در این مسابقات و بونوس ها از امتیاز ها و جوایز خاصی بهره مند شوند. در ادامه برخی از بونوس های بروکر آمارکتس را شرح خواهیم داد.

 • طرح وفاداری کش بک

این برنامه Amarkets قسمتی از اسپرد و هزینه معاملات را به کاربران فعال این بروکر برمیگرداند.

کاربران میتوانند در این برنامه به خود را از لول 1 تا حداکثر لول 5 ارتقا دهند و از این طرح نهایت استفاده را ببرند.

حداکثر میزان کش بک، برای فعال ترین کاربران یعنی کاربران لول 5 میباشد که درهر لات 17$ از آمارکتس کش بک دریافت میکنند.

 • پاداش 20 درصدی خوش آمد گویی

کارگزاری amarkets، برای کاربران جدید خودش، ولکام بونوس 20 درصدی فراهم کرده است. این بونوس قابل معامله میباشد اما قابل برداشت نیست.

 • شارژ حساب ای مارکت بدون کمیسیون

بروکر خوشنام آمارکتس، کمیسیون واریز به حساب را به مشتریان خودش برمیگرداند.

این بونوس برای تمامی حساب های معاملاتی بروکر ای مارکت در دسترس میباشد، و این بروکر کمیسیون واریز دارایی به حساب از هر روشی را به حساب شما برمیگرداند.

 • انتقال پول مجازی به حساب واقعی شما!

یکی از بونوس های جذاب این بروکر، امکان انتقال پول از حساب دمو به واقعی میباشد. برای بهره مند شدن از این بونوس، کاربران باید بعد از باز کردن حساب دمو، شروع به معامله کنند.

بعد از 5 روز، شما میتوانید مقدار سودتان در حساب دمو را به حساب ریل (Real) خودتان در بروکر آمارکتس انتقال دهید.

توجه کنید که حساب ریل (Real) شما باید از نوع فیکس یا استاندارد باشد و در متاتریدر 4 آمارکتس افتتاح شده باشد.

 • پاداش معرف و دعوت از دوستان

یکی دیگر از بونوس های جذاب این بروکر، طرح عوت از دوستان میباشد. کاربران بروکر آمارکتس میتوانند دعوت دوستانشان به این بروکر، 10$ بونوس از این بروکر دریافت کنند.

همچنین، افراد دعوت شده به این بروکر، با هر شارژ حساب بالای 100$، از 15 درصد پاداش معامله برخوردار میشوند. مشتریان برای بهره مند شدن از این طرح، باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • سن بالای 18 سال
 • فرد دعوت شده نباید از قبل اکانتی در بروکر ای مارکت داشته باشد.
 • فرد دعوت شده باید بعد از افتتاح حساب، حداقل مقدار واریزی یعنی 100 دلار را در حساب خود انجام دهد.
 • فقط حساب های احراز شده میتوانند از این طرح بهره مند شوند.
 • فرد معرف و دعوت شده، در صورت داشتن تمامی شروط ذکر شده باید با پشتیبانی بروکر امارکتس در ارتباط باشند.

فرد معرف به ازای هر دعوت موفق، 10 دلار دریافت خواهد کرد.

فرد دعوت شده به ازای هر شارژ بالای 100 دلار، از 15 درصد بونوس معاملاتی بهره مند خواهد شد. توجه داشته باشید که این بونوس فقط برای 1 ماه در دسترس میباشد.

 

َAmarkets & Alpari 🆚آمارکتس یا آلپاری

با توجه به محدودیت ها و در دسترس نبودن تمامی سرویس های مالی برای معامله گران ایرانی، انتخاب بروکری که بهترین سرویس ها و خدمات را به مشتریان ایرانی بدهد بسیار حائز اهمیت میباشد.

بروکر امارکتس و آلپاری از سرشناس ترین بروکر ها در سطح جهان میباشند و معامله گران بین المللی و ایرانی زیادی را به خود جذب کرده اند.

در ادامه این مطلب این دو بروکر را با هم دیگر مقایسه و مزایا و معایب هر کدام را با نگاه دقیق تری بررسی میکنیم.

ویژگی / قابلیت آمارکتس | Amarket آلپاری | Alpari
نماد ها و بازار ها🪙 فارکس، شاخص ها، سهام، کالا، کریپتو و اوراق قرضه فارکس، کریپتو و باینری آپشن
حساب دمو🎲
واریز مستقیم ریالی💳
رگوله🏛 FSA SVG Mauritius, SEBI
حداقل دیپازیت💸 100$ 5$
پشتیبانی از متاتریدر 4 و 5📊
حساب RAMM🤝
پلتفرم اختصاصی📱
کپی ترید💲
حساب اسلامی🕋
سابقه خدمات🔮 15 سال 23 سال
لینک ثبت نام💜
ثبت نام در بروکر آمارکتس ثبت نام در بروکر آلپاری

همانطور که مشاهده کردید هر دوی این بروکر ها یعنی آمارکتس و آلپاری، از سرشناس ترین بروکر های بازار جهانی فارکس میباشند و مشتریان زیادی از سرتاسر دنیا به خود جذب کرده اند.

بروکر آمارکتس با توجه به سابقه درخشان و خدمات و سرویس های منحصر به فرد خود به ویژه واریز ریالی مستقیم، میتواند انتخاب خوبی برای معامله گران کشورمان باشد.

بروکر آلپاری نیز از محبوب ترین و با سابقه ترین بروکر های فعال در بازار فارکس میباشد که مدت زیادی است که خدمات منحصر به فردی را به معامله گران ایرانی ارائه میکند.

 

پشتیبانی فارسی زبان آمارکتس☎

یکی از معیار های مهم برای هر بروکر، تیم پشتیبانی آن بروکر و پاسخگویی آنها به مشتریان میباشد. بروکر امارکتس با داشتن پشتیبانی قوی و 24 ساعته فارسی زبان، میتواند به انتخاب خوبی برای معامله گران کشورمان تبدیل شود.

کاربران ایرانی بروکر ای مارکت میتوانند با پشتیبانی 24 ساعته این بروکر در تلگرام و چت زنده در سایت اصلی امارکتس در ارتباط باشند و در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال، آن را با تیم پشتیبانی به اشتراک بگذارند.

میتوانید برای تماس با پشتیبانی بروکر امارکتس، بر روی تصاویر زیر کلیک کنید.

آمارکتس، پشتیبانی بروکر آمارکتس آمارکتس، پشتیبانی آمارکتس

 

سیگنال بروکر آمارکتس📶

یکی از نکات حائز اهمیت در کارگزاری آمارکتس، ارائه تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بازار جهانی فارکس میباشد. همانطور که در بالاتر توضیح داد شد، کاربران میتوانند در کانال یوتیوب بروکر آمارکتس، از این تحلیل ها استفاده لازم را ببرند و معاملات بهتر و دقیق تری داشته باشند.

غیر از تحلیل، کاربران میتوانند در صفحات مجازی و وبسایت این بروکر از مطالب آموزشی نهایت استفاده را ببرند و دانش خودشان را در این بازار جهانی کامل تر کنند.

وبینارها و ویدیوهای آموزشی، از دیگر خدماتی است که بروکر آمارکتس به مشتریانش ارائه میکند.

 

 

مزایا و معایب کارگزاری آمارکتس💎

هر بروکری که در بازار جهانی فارکس فعالیت میکند، مزایا و همچنین معایب خودش را دارد. کارگزاری آمارکتس از این قضیه مستثنا نیست.

در ادامه این مطلب نگاه مختصری به مزایا و معایب این بروکر میکنیم.

مزایای بروکر آمارکتس🔺 معایب بروکر آمارکتس🔻
 • سابقه 15 ساله در سرویس دهی به مشتریان
 • سایت با طراحی ساده و کاربر پسند
 • پشتیبانی بسیار قوی 24 ساعته و فارسی زبان
 • 20 درصد بونوس معاملاتی
 • عدم نیاز به تایید آدرس در پروسه ثبت نام
 • واریز و برداشت مستقیم ریالی
 • تا امروز، هیچگونه شکایتی مبنی بر غیر قابل برداشت شدن یا مشکل در روند واریز و برداشت وجود ندارد.
 • کمبود حساب سنت (Cent)
 • نداشتن رگوله معتبر

 

 

 

 

 

سوالات متداول

آیا بروکر آمارکتس معتبر میباشد؟🔴

با داشتن سابقه 15 ساله و سرویس دهی مطلوب به کاربران، میتوانیم با جرئت بگوییم که کارگزاری امارکتس یکی از بروکر های معتبر بازار فارکس میباشد.

شما میتوانید بدون نگران مراحل ثبت نام در بروکر آمارکتس را انجام دهید و فعالیت خودتان را در این بروکر شروع کنید.

🧾چه نوع حساب هایی برای کاربران ای مارکت در دسترس میباشد؟🧾

3 نوع حساب برای مشتریان امارکتس وجود دارد

 1. حساب فیکس (Fixed)
 2. حساب استاندارد (Standard)
 3. حساب ECN

کاربران میتوانند با توجه به نیاز خود، یکی از 3 حساب را انتخاب کرده و شروع به فعالیت در این بروکر خوشنام نمایند.

آیا بروکر آمارکتس پشتیبانی فارسی زبان دارد؟📱

بله. مشتریان بروکر Amarkets به پشتیبانی 24 ساعته فارسی زبان دسترسی دارند.

کارگزاری آمارکتس زیر نظر چه رگوله ای فعالیت میکند؟🏛

بروکر آمارکتس تحت نظر رگوله سنت وینسنت (FSASVG) میباشد. همچنین مشتریان این بروکر تحت بیمه 20 هزار یورویی FINCOM میبشند.

حداکثر اهرم قابل استفاده در بروکر آمارکتس چقدر میباشد؟🪜

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم، حداکثر اهرم قابل استفاده در بروکر آمارکتس، 1:3000 میباشد.

شارژ حساب آمارکتس به صورت ریالی ممکن است یا خیر؟💸

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بروکر، امکان واریز ریالی مستقیم برای معامله گران ایرانی میباشد.

مشتریان ایرانی میتوانند بعد از تماس با پشتیبانی و دریافت راهنمایی های لازم، حساب بروکر آمارکتس خود را، به صورت ریالی و مستقیم شارژ نمایند.

آیا امکان افتتاح حساب دمو در کارگزاری آمارکتس وجود دارد؟💯

بله. کاربران میتوانند با افتتاح حساب دمو به صورت تستی در این بروکر اقدام به فعالیت کنند و بعد از کسب تجربه کافی و آشنایی با پلتفرم معاملاتی آمارکتس، اقدام به افتتاح حساب در ای مارکت کنند.

درج نظر