🔴آموزش ثبت نام در تاپ چنج و نحوه ثبت نام در سایت صرافی🔴

0

ثبت نام در تاپ چنج✔️ Topchange

ثبت نام در تاپ چنج، اموزش ثبت نام تاپ چنج، ثبت نام در صرافی تاپ چنج

محدودیت ها و تحریم های وارده بر معامله گران عزیز ایرانی، اولین و مهمترین مشکل آنها بوده و به همین علت است که امکان فعالت در بازار های مالی جهانی مانند بازار فارکس، دارای چالش های بسیار زیادی برای آنها میباشد.

صرافی تاپ چنج به عنوان یکی از برترین و معتبر ترین سامانه های پرداخت الکترونیک بوده که داشتن بیش از 16 سال سابقه فعالیت، به معامله گران و سرمایه گذاران ایرانی نیز خدمات منحصر به فردی را ارائه میکند.

این مطلب برای آن دسته از افرادی که قصد دارند تا تبادلات و نقل و انتقال ارزی خودشان را به صورت ریالی، و مستقیم بین بروکر های فارکس انجام داده و ثبت نام در صرافی تاپ چنج را انجام دهند، بسیار مناسب باشد.

در این مقاله قصد داریم تا آموزش ثبت نام در تاپ چنج را برای شما عزیزان شرح داده و نحوه کار با این صرافی را برای شما شرح دهیم، پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

نام صرافی📛 تاپ چنج | Topchange
سال تاسیس📆 2007
آدرس سایت رسمی💚 Topchange.net
پشتیبانی فارسی زبان🇮🇷
 

ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج💬

چت تلگرام

چت واتساپ

امکان واریز ریالی مستقیم💸

در ادامه مطلب، مراحل ثبت نام در تاپ چنج را برای شما شرح خواهیم داد، پس در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

مراحل ثبت نام در صرافی تاپ چنج💯

همانطور که میدانید یکی از چالش های بزرگ معامله گران ایرانی، واریز و برداشت پول از بروکرهای فارکس میباشد. بسیاری از بروکرهای فارکس امکان واریز ریالی مستقیم را برای کاربرانشان فراهم نکرده اند.

به همین علت است که بسیاری از معامله گران ایرانی از واسطه هایی برای واریز وجه به حساب های فارکس خودشان استفاده میکنند.

صرافی تاپ چنج یکی از برترین سامانه های پرداخت الکترونیک بین الملی میباشد که امکان شارژ حساب بروکرهای فارکس را برای مشتریان خودش فراهم کرده است.

اولین قدم برای شروع تبادل ارز در صرافی تاپ چنج، ثبت نام در این صرافی میباشد. ثبت نام در تاپ چنج بسیار راحت بوده و در کمترین زمان ممکن انجام میوشد.

وارد سایت رسمی تاپ چنج شوید.

ثبت نام در تاپ چنج، ثبت نام تاپ چنج، اموزش ثبت نام تاپ چنج

بعد از ورود به سایت این صرافی، همانند تصویر بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام در سایت تاپ چنج وارد شوید.

ثبت نام در تاپ چنج، نحوه ثبت نام تاپ چنج، مراحل ثبت نام تاپ چنج

در صفحه باز شده، میبایست آدرس ایمیل شخصی خودتان را برای ثبت نام در تاپ چنج وارد نمایید. توجه داشته باشید که آدرس ایمیل شخصی خودتان که به آن دسترسی دارید را وارد نمایید.

بعد از وارد کردن آدرس ایمیل، گزینه “ارسال کد” را انتخاب نمایید و مراحل ثبت نام در تاپ چنج را طی کنید.

ثبت نام در تاپ چنج، ثبت نام کیف پول تاپ چنج

بعد ازانتخاب گزینه ارسال کد، شما کد تاییدی را از جانب صرافی تاپ چنج دریافت میکنید. در تصویر بالا میتوانید نمونه ای از کد ارسال شده را مشاهده نمایید.

ثبت نام در تاپ چنج، آموزش ثبت نام در سایت تاپ چنج، راهنمای ثبت نام در تاپ چنج

کد ارسال شده را همانند تصویر در قسمت مربوطه وارد نمایید و گزینه مشخص شده “تایید” را انتخاب نمایید.

ثبت نام در تاپ چنج، طریقه ثبت نام در تاپ چنج

بعد از طی کردن مراحل ثبت نام در تاپ چنج، شما میباست اطلاعات شخصی خودتان را در قسمت های مربوطه وارد نمایید.

نام، نام خانوادگی، کشور سکونت، و کلمه عبور حساب خودتان را در قسمت های مربوطه وارد کرده و گزینه “ایجاد حساب” را انتخاب کنید.

ثبت نام در تاپ چنج، طریقه ثبت نام در تاپ چنج

بعد از اتمام مراحل ثبت نام در تاپ چنج و تایید اطلاعات، با صفحه بالا در تصویر درج شده مواجه خواهید شد. این پیام به منظور اتمام پروسه ثبت نام در سایت تاپ چنج میباشد.

با انتخاب گزینه “ورود به حساب کاربری”، میتوانید وارد حساب تاپ چنج خود شده و کیف پول مناسب به خودتان را در این صرافی افتتاح کنید و تبادلات خودتان را شروع کنید.

 

سوالات متداول

💵طریقه ثبت نام در تاپ چنج چگونه میباشد؟

معامله گران میتوانند برای ثبت نام در صرافی تاپ چنج وارد سایت رسمی این صرافی شده و مطابق با آموزش ها داده شده، مراحل ثبت نام در تاپ چنج را طی کنند.

در صورت وجود هرگونه سوال، میتوانید با پشتیبانی معامله گران بیت کوین در ارتباط باشید.

💳️آیا امکان واریز ریالی به صرافی تاپ چنج وجود دارد؟

بله. سایت تاپ چنج تمامی سرویس ها و خدمات خودش را به ایرانیان نیز ارائه میکند و امکان واریز مستقیم ریالی برای معامله گران ساکن ایران فراهم شده است.

درج نظر