💎کلاهبرداری تاپ چنج و بررسی اعتبار صرافی💎

0

کلاهبرداری تاپ چنج و امنیت صرافی✔

یکی از مهمترین مواردی که باید در بررسی صرافی ها و بروکرها در نظر داشته باشیم، بررسی امنیت و اعتبار پلتفرم ها میباشد.

صرافی تاپ چنج یکی از پلتفرم های برتر پرداخت الکترونیک میباشد که به مدت بیش از 15 سال است که به مشتریان خودش سرویس دهی میکند.

به تازگی سوالاتی در مورد کلاهبرداری تاپ چنج به گوش تیم ما رسیده است، به همین علت تصمیم گرفتیم در اسرع وقت تا این صرافی را با هم بررسی کرده و ببینیم که آیا صرافی تاپ چنج کلاهبردار است یا نه.

بروکرهایی که با تاپ چنج کار میکنند

کلاهبرداری تاپ چنج، صرافی تاپ چنج، کلاهبرداری صرافی تاپ چنج

 

قبل از بررسی امنیت و اعتبار و پرداختن به موضوع کلاهبرداری تاپ چنج، نیاز است تا با این صرافی آشنایی مختصری داشته باشیم.

 

همه چیز درباره صرافی تاپ چنج🎰

صرافی تاپ چنج یکی از سامانه های پرداخت الکترونیک در سطح بین المللی میباشد. تاپ چنج به مدت بیش از 15 سال است که به مشتریان خودش در سطح بین المللس سرویس دهی میکند.

این صرافی یکی از پلتفرم های محبوب تبدیل ارز برای معامله گران ایرانی میباشد. همانطور که میدانید بسیاری از بروکر های فارکس امکان شارژ مستقیم ریالی را برای مشتریان ایرانی فراهم نکرده اند.

صرافی Topchange امکان شارژ ریالی را نیز برای معامله گران ایرانی فراهم کرده است. شما میتوانید بعد از واریز ریالی به تاپ چنج، دارایی خودتان را به ارز مورد نظر تبدیل کرده و حساب خودتان در بروکرهای فارکس را شارژ نمایید.

به تازگی مشتریان زیادی سوال هایی در مورد کلاهبرداری تاپ چنج میپرسند، به همین علت قصد داریم تا امنیت و اعتبار این صرافی با سابقه را بررسی کرده و ببینیم که آیا کلاهبرداری تاپ چنج حقیقت دارد یا نه.

در جدول زیر میتوانید مشخصات این صرافی را مشاهده کنید:

نام صرافی📛
تاپ چنج | Topchange
سال تاسیس📅
2007
مقاله آموزشی💜
پشتیبانی فارسی زبان📞

تماس با پشتیبانی تاپ چنج در تلگرام📞

تماس با پشتیبانی تاپ چنج در واتساپ📞

واریز ریالی مستقیم💸

 

امنیت صرافی تاپ چنج 🔐Topchange

همانطور که واقفید، بررسی امنیت اولین و مهم ترین معیار بررسی صرافی ها و بروکر ها در بازار سرمایه میباشد. امنیت دارایی های مشتریان اولین و مهمترین موردی است که تمامی صرافی های فعال در بازار سرمایه باید مد نظر داشته باشند.

نهاد هایی تحت عنوان رگولاتور، بروکر ها و صرافی های ارز دیجیتال را تحت نظر داشته و تمامی فعالیت های آن ها را بررسی میکنند. بسته به کشور نهاد رگولاتور، استاندارد های امنیتی این نهاد ها نیز با هم تفاوت دارند.

برای مثال، رگولاتور های اروپایی به بروکرها و صرافی ها اجازه سرویس دهی به معامله گران ایرانی را نمیدهند و معامله گران ایرانی میبایست از بروکر هایی با رگولاتور های سطح پایین تر یا به اصطلاح، شعبه های آفشور بروکر ها استفاده نمایند.

قبل از بررسی موضوع کلاهبرداری تاپ چنج، میبایست صرافی تاپ چنج را از لحاظ امنیتی و نهاد های نظارتی بررسی کنیم.

صرافی تاپ چنج توسط نهاد خاصی رگوله نشده است و هیچگونه نهاد نظارتی خاصی بر این پلتفرم مالی نظارت ندارد.

شاید در نگاه اول این موضوع کمی عجیب و غیر منطقی به نظر برسد، اما صرافی تاپ چنج با داشتن سابقه بیش از 15 ساله و نبود هیچگونه گزارشی مبنی بر کلاهبرداری، تاخیر در پرداخت، و یا دستکاری بازار، میتواند انتخابی امن برای معامله گران باشد.

علاوه بر این موارد، تاپ چنج به علت سابقه طولانی خودش در خدمات مالی، مشتریان بسیار زیادی را در سطح بین المللی به خود جذب کرده است. در ادامه اعتبار این پلتفرم را بررسی خواهیم کرد.

 

بررسی اعتبار صرافی تاپ چنج👌

یکی دیگر از مواردی که باید قبل از پاسخ به سوال کلاهبرداری تاپ چنج بررسی کنیم، بحث اعتبار تاپ چنج میباشد.

بروکر ها و صرافی هایی که بیش از 5 سال فعالیت داشته و در طی فعالیتشان، گزارشی مبنی بر کلاهبرداری آنها گزارش نشده باشد را میتوانی به عنوان پلتفرم های با اعتبار خواند.

بسیاری از معامله گران ایرانی قبل از انتخاب بروکر و یا صرافی رمزارز، از نظر اعتبار آن را بررسی میکنند.

همانطور که میدانید به علت تحریم ها و محدودیت های وارده بر معامله گران ایرانی، معامله گران ایرانی اجازه فعالیت در پلتفرم های مالی با رگوله معتبر اروپایی را ندارند و به همین علت است که بررسی اعتبار برای آنها از اولویت بالاتری برخوردار میباشد.

صرافی تاپ چنج با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت و ویژگی های منحصر به فردی که برای مشتریان خودش ارائه میکند، پلتفرمی امن برای معامله گران میباشد.

داشتن اپلیکیشن اختصاصی (TC Pay)، واریز ریالی مستقیم، انجام سریع تبادلات، و ویژگی های دیگر صرافی تاپ چنج این پلتفرم را به انتخابی امن و قابل اعتماد برای معامله گران ایرانی تبدیل کرده است.

 

آیا کلاهبرداری تاپ چنج حقیقت دارد❓

موردی که باید مد نظر داشته باشید این است که صرافی تاپ چنج مانند تمامی صرافی ها و پلتفرم های مالی، معایبی را نیز داراست.

مشتریان ممکن است در طول فعالیت خودشان در این صرافی با مشکلات جزئی رو به رو شوند.

کلاهبرداری تاپ چنج موضوعی فراتر از این موضوعات است و صرافی تاپ چنج در طی فعالیت 15 ساله خودش، هیچگونه گزارش کلاهبرداری از خود ثبت نکرده است.

افراد سودجوی زیادی در این بازار وجود داشته که با کوچکترین مشکل یک صرافی، آن را کلاهبردار میخوانند و سعی میکنند تا دارایی مشتریان را به سوی خودشان جذب کنند.

پیشنهاد میکنیم تا به اینجور افراد اعتماد نکرده و در صورت وجود هرگونه مشکل با صرافی تاپ چنج، با تیم پشتیبانی فارسی زبان ما در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید.

کلاهبرداری تاپ چنج، سایت تاپ چنج
کلاهبرداری تاپ چنج، پشتیبانی تاپ چنج

ف

سوالات متداول

🔐آیا کلاهبرداری تاپ چنج واقعیت دارد؟

تا به حال هیچگونه گزارشی مبنی بر کلاهبرداری یا نقص عملکرد صرافی تاپ چنج به گوش نرسیده است.

معامله گران میتوانند بعد از ثبت نام در این صرافی، تبادلات ارزی خودشان را انجام داده و دارایی هایشان را به بروکرهای فارکس انتقال دهند.

🔵لیست بروکرهای فارکس🔵

📞پشتیبانی صرافی تاپ چنج از چه روش هایی در دسترس میباشد؟

معامله گران فارسی زبان میتوانند از طریق روش های درج شده در زیر با پشتیبانی تاپ چنج در ارتباط باشند:

درج نظر