نحوه احراز هویت آلپاری و آموزش وریفای حساب❎

0

آموزش احراز هویت آلپاری✔️

احراز هویت آلپاری، احراز هویت در آلپاری، احراز هویت بروکر آلپاری، آموزش احراز هویت در آلپاری

یکی از برترین بروکرهی فارکس در دنیا، بروکر آلپاری میباشد. معامله گران بعد از ورود به کارگزاری آلپاری میتوانند به تمامی خدمات ارائه شده در این بروکر دسترسی داشته باشند.

آلپاری با داشتن بیش از 25 سال سابقه سرویس دهی در بازار فارکس و همچنین ویژگی های منحصر به فردی از قبیل نمادهای مالی متنوع، حساب های تجاری مختلف، و امنیت و اعتبار بسیار بالا، یکی از برترین انتخاب ها برای معامله گران میباشد.

معامله گران بعد از اتمام ثبت نام و احراز هویت آلپاری، میتوانند به تمامی سرویس های این بروکر دسترسی داشته و معاملات خودشان در بازار فارکس را با پلتفرمی حرفه ای انجام دهند.

در ادامه این مطلب نحوه احراز هویت آلپاری را برای شما شرح خواهیم داد اما قبل از آن، لازم است تا با بروکر آلپاری آشنایی مختصری داشته باشیم.

 

آشنایی با بروکر آلپاری💹

به جرئت میتوان گفت که یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین بروکرهای فارکس در سطح جهان و مخصوصا ایران، بروکر الپاری میباشد.

تقریبا تمامی معامله گرانی که در بازار فارکس فعالیت کرده اند، با بروکر فارکس آلپاری آشنا بوده و یا یک حساب معاملاتی فعال در آن دارند.

ابزار های معاملاتی حرفه ای این بروکر در کنار سرویس دهی مطلوب، توانسته محبوبیت این بروکر بیش از پیش کند.

علاوه بر این موارد، بروکر آلپاری تمامی سرویس ها و خدمات خودش را برای معامله گرام ایرانی نیز ارائه میکند و هیچگونه محدودیتی برای معامله گران کشورمان وجود ندارد.

شما میتوانید بعد از ثبت نام و اتمام احراز هویت بروکر آلپاری، به تمامی بخش های این بروکر دسترسی داشته و معاملات خودتان را در بازار فارکس به طور حرفه ای انجام دهید.

در جدول زیر میتوانید برخی از مشخصات کارگزاری الپاری را مشاهده نمایید:

نام بروکر📛 آلپاری | Alpari
سال تاسیس📅 1998
لینک ورود به سایت💜 ورود به سایت آلپاری
پشتیبانی فارسی زبان 🇮🇷 
 

ارتباط با پشتیبانی💬

چت تلگرام

چت واتساپ

تعداد نماد های معاملاتی🪙 بیش از 76 نماد معاملاتی
احراز هویت با مدارک ایرانی🪪

 

سایت احراز هویت در آلپاری🌐

معامله گان جهت انجام احراز هویت آلپاری میبایست ابتدا در این بروکر ثبت نام کنند. جهت ثبت نام در بروکر آلپاری میبایست ابتدا وارد سایت رسمی آلپاری شده و فرم ثبت نام را تکمیل کنید.

اگر تا به حال در بروکر alpari ثبت نام نکرده اید، پیشنهاد میکنیم تا ابتدا مقاله مربوط به ثبت نام آلپاری را مطالعه کنید.

بعد از ثبت نام و ورود به آلپاری، میتوانید پروسه احراز هویت آلپاری را در کابین شخصی این بروکر انجام دهید. در ادامه نحوه احراز هویت آلپاری را برای شما شرح خواهیم داد.

 

نحوه احراز هویت در بروکر آلپاری💯

پروسه احراز هویت آلپاری بسیار راحت بوده و در کمترین زمان ممکن انجام میپذیرد.

معامله گران کشورمان میتوانند با استفاده از مدارک هویتی ایرانی خودشان، احراز هویت آلپاری را انجام داده و بدون هیچگونه محدودیتی به تمامی ویژگی ها و ابزارهای این بروکر دسترسی داشته باشند.

در کابین شخصی آلپاری میتوانید وارد تنظیمات حساب حودتان شده و پروسه احراز هویت آلپاری را انجام دهید.

احراز هویت آلپاری،احراز هویت در آلپاری

همانطور که در تصویر نیز مشاهده مینمایید، جهت ورود به تنظیمات حساب الپاری، در قسمت “حساب من” گزینه ارسال مدارک را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب گزینه مشخص شده، وارد صفحه جدیدی خواهید شد. در این صفحه میبایست به بخش ارسال مدارک بروید و مدارک شناسایی خودتان را در قسمت مربوطه بارگذاری کنید.

احراز هویت آلپاری، احراز هویت بروکر آلپاری، اموزش احراز هویت در الپاری

بعد از وارد شدن به صفحه حساب من در آلپاری، وارد بخش اطلاعات شخصی شده و همانند تصویر، در پایین صفحه مدارک خودتان را بارگذاری نمایید تا مراحل احراز هویت آلپاری برای شما به اتمام برسد.

معامله گران ایرانی برای انجام احراز هویت در بروکر آلپاری میتوانند از مدارک ذکر شده در زیر استفاده نمایند:

  • گذرنامه (Passport)
  • کارت ملی
  • گواهینامه رانندگی

شما میتوانید یکی از این مدارک را انتخاب کرده و احراز هویت آلپاری را انجام دهید.

توجه داشته باشید که تصاویر تهیه شده از مدارک باید کاملا واضح بوده و تمامی اطلاعات و همچنین، تمامی گوشه های مدرک در عکس مشخص باشند.

هرگونه ناواضحی و تار بودن اطلاعات در تصویر بارگزاری شده، باعث ناقص ماندن پروسه احراز هویت آلپاری حساب شما میشود.

بعد از بارگذاری مدارک در بخش های مربوطه، طی حداکثر 24 ساعت، حساب آلپاری شما تایید شده و میتوانید از تمامی سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط بروکر الپاری بهره مند شوید.

 

سوالات متداول

✔︎احراز هویت در آلپاری برای ایرانیان چگونه میباشد؟

معامله گران ایرانی میتوانند بدون نگرانی و با استفاده از مدارک شناسایی خودشان پروسه احراز هویت در آلپاری را انجام دهند. شما میتوانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط بوده تا احراز هویت آلپاری را در اسرع وقت برای شما انجام دهند.

درج نظر