بررسی کلاهبرداری بروکر آلپاری و بررسی اعتبار و امنیت🔐

0

کلاهبرداری بروکر آلپاری✔️آلپاری اسکم

کلاهبرداری بروکر آلپاری، کلاهبرداری الپاری، آلپاری کلاهبرداربررسی امنیت و اعتبار پلتفرم های معاملاتی، اولین و مهمترین موردی است که معامله گران هنگام بررسی بروکر ها و صرافی ها مد نظر خودشان قرار میدهند.

بروکر های فارکس معتبر، پلتفرمی امن را برای دارایی مشتریانشان فراهم میکنند.

بروکر آلپاری نیز یکی از برترین بروکرهایی است که علاوه بر اعتبار و امنیت بسیار بالایی که دارد، سابقه بسیار روشن و خوبی را نیز دارا میباشد.

یکی از سوالات داغ و پرطرفدار که به تازگی بسیار به گوش ما میرسد، موضوع کلاهبرداری بروکر آلپاری میباشد.

به همین علت تصمیم گرفتیم تا در این مطلب کلاهبرداری الپاری با دید دقیق تری بررسی کنیم و بعد از بررسی امنیت و اعتبار این کارگزاری فارکس، پی ببریم که آیا الپاری کلاهبردار است یا نه.

قبل از آن لازم است تا با بروکر آلپاری آشنایی مختصری داشته باشیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

آشنایی با بروکر آلپاری💯کلاهبرداری آلپاری

به علت محبوب تر شدن هر چه بیشتر بازار فارکس در سطح جهانی بروکر های بیشتری نیز وارد این بازار شده و ادعای سرویس دهی به معامله گران میکنند.

متاسفانه بسیاری از این بروکر ها با قصد و هدف خوبی فعالیت نمیکنند و دارایی مشتریانشان را در خطر قرار میدهند.

بروکر آلپاری بر عکس بسیاری از این بروکرها، با داشتن بیش از 25 سال سابقه سرویس دهی در بازار فارکس، به یکی از معتبرترین و محبوب ترین بروکرها تبدیل شده است.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بروکر که باعث جذب معامله گران ایرانی زیادی به آلپاری شده است، پشتیبانی سایت آلپاری از زبان فارسی میباشد.

علاوه بر آن، بروکر الپاری هیچگونه محدودیتی برای معامله گران ایرانی قائل نشده است و تمامی سرویس ها و ابزارهای خودش را برای ایرانیان نیز در دسترس گذاشته است.

در ادامه به موضوع کلاهبرداری بروکر آلپاری میپردازیم و صحت آن را بررسی میکنیم.

نام بروکر📛 آلپاری | Alpari
اعتبار بروکر🔐 بسیار بالا
لینک ورود به سایت💚 ورود به بروکر آلپاری
پشتیبانی فارسی زبان🇮🇷
 

ارتباط با پشتیبانی💬

چت تلگرام

چت واتساپ

رگوله های آلپاری✔ FCA, NFA, CySEC, FSASVG
رگوله شعبه آفشور🗘 FSASVG

 

کلاهبرداری بروکر آلپاری و بررسی رگوله های آلپاری💎

قبل از پرداختن به موضوع کلاهبرداری بروکر آلپاری نیاز است تا این بروکر را از نظر اعتبار و رگولاسیون بررسی کرده و ببینیم که چه نهاد های نظارتی بر کار کارگزاری آلپاری نظارت میکنند.

بروکر آلپاری با توجه به شهرت جهانی ای که دارد و همچنین، سابقه بسیار بالایی که در سرویس دهی در بازار های مالی دارد، شعب مختلفی را در سطح دنیا ایجاد کرده است.

هر یک از این شعب های بروکر الپاری رگوله های مختلفی را دارند و به معامله گران سرویس دهی میکنند.

به طور کلی، بروکر آلپاری به 2 شعبه تقسیم بندی میشود:

  1. آلپاری لیمیتد
  2. آلپاری اینترنشنال

الپاری اینترنشنال شعبه اصلی و اروپایی این بروکر میباشد.

با داشتن رگوله های معتبر اروپایی مانند CySEC، به معامله گران اروپایی سرویس دهی میکند و معامله گران ایرانی اجازه فعالیت در این شعبه آلپاری را ندارند.

با این تفاسیر، کلاهبرداری بروکر آلپاری با داشتن رگوله های معتبری همچون CySEC کمی نا ممکن به نظر می آید.

آلپاری لیمیتد توسط رگوله FSASVG ارائه میشود و شعبه آفشور بروکر آلپاری محسوب میشود. معامله گران ایرانی اجازه فعالیت در این شعبه را داشته و میتوانند تبادلات خودشان را در این شعبه آلپاری انجام دهند.

تا به امروز هیچگونه گزارشی مبنی بر کلاهبرداری بروکر آلپاری در شعبات این بروکر وجود ندارد و معامله گران بدون هیچگونه مشکلی تبادلات خودشان را انجام میدهند.

 

آیا کلاهبرداری بروکر آلپاری حقیقت دارد❓

بروکر های فارکس زیادی در این بازار فعالیت میکنند و تعداد آنها روز به روز در حال افزایش میباشد. بسیاری از این بروکرها هیچ اعتبار و امنیتی نداشته و به هیچ عنوان پلتفرم امنی برای فعالیت در بازار فارکس نمیباشند.

بروکر آلپاری با داشتن سابقه بالای 25 سال، داشتن شعب مختلف در سرتاسر دنیا، و پلتفرم معاملاتی پیشرفته ای که برای کاربرانش ارائه کرده است، یکی از بروکرهای پیشنهادی سایت معامله گران بیت کوین میباشد.

کلاهبرداری بروکر آلپاری یکی از موضوعاتی است که تا به حال برای این کارگزاری محبوب اتفاق نیفتاده است و دارایی کاربران در این بروکر از امنیت بسیار بالایی برخوردار میباشد.

 

کلاهبرداری آلپاری و مشکلات بروکر⭐

تمامی بروکرهای فارکس دارای مشکلات و معایبی میباشند که ممکن است برای معامله گران پیش بیاید. بروکر آلپاری نیز از این قضیه مستثنا نبوده و دارای معایبی بوده که میتواند گریبان گیر بعضی از کاربران این بروکر شود.

برخی از کاربران و معامله گران در بازار فارکس در هنگام مواجه شدن با این مشکلات که در تمامی بروکر ها اتفاق میفتند، آن بروکر را کلاهبردار مینامند!

باید بدانید کلاهبرداری بحث و موضوعی کاملا متفاوت بوده و این مشکلات عمده ای که تمامی کارگزاری های فارکس دارند، کلاهبرداری نمیباشند.

کلاهبرداری بروکر آلپاری نیز یکی از همین موارد بوده و با دشاتن چند عیب کوچک، نمیتوان آلپاری را کلاهبردار خواند.

شما میتوانید در صورت وجود هرگونه مشکل، با تیم پشتیبانی ما در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول

💎آیا بروکر آلپاری معتبر است؟

بله. بروکر آلپاری یکی از معتبر ترین بروکر های فارکس در سطح دنیا میباشد و با سابقه بالا، امنیت زیاد، و ویژگی های منحصر به فردی که برای معامله گران ارائه میکند، تبدیل به یکی از برترین بروکرهای فارکس شده است.

🔵ثبت نام در بروکر الپاری🔵

🚨ایا الپاری کلاهبردار است؟

خیر. در طول سابقه 25 ساله فعالیت این بروکر، تا به جال هیچگونه گزارشی مبنی بر کلاهبرداری بروکر آلپاری گزارش نشده است.

کاربران ممکن است در طی فعالیتشان در کارگزاری آلپاری با مشکلاتی رو به رو شوند که در این صورت میتوانید با پشتیبانی فارسی زبان ما در ارتباط باشید:

درج نظر