آموزش حساب پم آلپاری و شرایط افتتاح حساب💸

0

حساب پم آلپاری چیست✔️

حساب پم آلپاری، حساب های پم آلپاری، افتتاح حساب پم آلپاری

شرکت آلپاری یکی از برترین شرکت های فارکس میباشد که دارای بیش از 25 سال سابقه خدمات رسانی در بازار های مالی دارد. کارگزاری آلپاری در سال 1998 تاسیس شده است و به معامله گران در بیش از 200 کشور دنیا سرویس دهی میکند.

یکی از سرویس های مهم و پر طرفدار در این بروکر، حساب پم آلپاری میباشد. حساب های پم آلپاری مدیریت سرمایه و سرمایه گذاری دارایی مشتریان را توسط معامله گران حرفه ای را ممکن میکند.

در این مقاله، حساب پم در آلپاری را بررسی کرده و شرایط افتتاح این حساب را برای شما شرح خواهیم داد. در جدول زیر میتوانید انواع حساب های پم آلپاری را مشاهده نمایید.

 

🔵حساب پم استاندارد متاتریدر 4 افتتاح حساب
🔵حساب پم ECN متاتریدر 4 افتتاح حساب
🔵حساب پم پیشرفته ecn متاتریدر 4 افتتاح حساب
🔵حساب پم ECN متاتریدر 5 افتتاح حساب
🔵حساب پم استاندارد متاتریدر 5 افتتاح حساب

 

معرفی بروکر فارکس آلپاری💵

بروکر آلپاری یکی از برترین کارگزاری های فارکس در سطح بین المللی میباشد. معامله گران از بیش از 200 کشور دنیا در آلپاری فعالیت میکنند و تبادلات خودشان در بازار فارکس را در این بروکر معتبر انجام میدهند.

بروکر آلپاری انواع حساب های معاملاتی را برای کاربران خودش ارائه کرده است و هر معامله گر بسته به استراتژی معاملاتی خودش میتواند یکی از حساب های معاملاتی آلپاری را انتخاب و در آن فعالیت کند.

مشتریان در این کارگزاری به حساب های سرمایه گذاری و کپی ترید نیز دسترسی داشته و میتوانند از طریق حساب پم آلپاری با دیگر سرمایه گذاران در ارتباط باشند.

بروکر alpari در سال 1998 تاسیس شده و با داشتن بیش از 25 سال سابقه سرویس دهی به مشتریان، یکی از معتبر ترین بروکرهای فارکس در جهان میباشد.

نام بروکر📛 آلپاری | Alpari
 

پشتیبانی فارسی زبان📞

چت تلگرام

چت واتساپ

سرویس دهی به ایرانیان🇮🇷
آدرس سایت رسمی🌐 ورود به سایت آلپاری
نوع حساب سرمایه گذاری🤝 حساب پم (PAMM)

 

آموزش حساب پم آلپاری📘

سرویس PAMM که توسط کارگزاری الپاری طراحی شده است، محبوبیتی بسیار بالا در سطح جهانی پیدا کرده است.

معامله گران و سرمایه گذاران در سطح بین المللی برای کسب سود دو جانبه و دو طرفه به سمت حساب پم آلپاری آمده اند و فعالیت خودشان را در این حساب آلپاری انجام میدهند.

حساب های پم آلپاری یکی از قوی ترین و حرفه ای ترین حساب های پم در دنیا میباشد و حرفه ای ترین معامله گران در بازار فارکس نیز از این حساب آلپاری استفاده میکنند.

حساب پم آلپاری با داشتن ویژگی های منحصر به فرد، و شرایط فوق العاده معاملاتی، میتوانند مدیران حساب متنوع را بررسی کرده و بهترین تصمیم گیری را انجام دهند.

سرمایه گذاری در آلپاری و سرویس PAMM به 2 بخش اصلی تقسیم بندی شده است که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

 

حساب پم کارگزاری آلپاری💶

این سرویس بروکر آلپاری به سرمایه گذاران اجازه میدهد تا با سرمایه گذاری بر روی حساب معامله گران و مدیران حساب با تجربه، بدون داشتن معاملات مستقل، از بازار فارکس کسب درآمد دلاری کنند.

سرمایه گذاران بر روی این حساب ها سرمایه گذاری کرده و در ازای مدیریت دارایی هایشان، به مدیران حساب کارمزد پرداخت میکنند.

سرمایه گذاران بعد از بررسی سوابق مدیران برتر آلپاری و انتخاب بهترین مدیر حساب در حساب پم آلپاری، میتوانند دارایی های خودشان را به او سپرده و در معاملات تریدر شریک شوند.

حداقل میزان سرمایه گذاری در این حساب پم آلپاری 50 دلار میباشد.

 

سبد های سرمایه گذاری پم در آلپاری💰

یکی از ویژگی های منحصر به فرد سرویس پم آلپاری، ارائه کردن سبد های سرمایه گذاری PAMM میباشد. این نوع از سرمایه گذاری در بازار فارکس، امکان مدیریت ریسک و تقسیم دارایی را به مشتریان بروکر Alpari میدهد.

معامله گران میتوانند چندین حساب پم آلپاری را در سبد سرمایه گذاری خودشان جمع آوری کرده و بسته به بازده هر حساب، دارایی های خودشان را بین این حساب ها تقسیم کنند.

مزیت این نوع از سرویس پم، تقسیم ریسک میان حساب های پم آلپاری میباشد. حداقل میزان سرمایه برای استفاده از سبد های پم آلپاری، 100 دلار میباشد.

 

حساب های پم آلپاری💱

همانطور که پیشتر نیز توضیح دادیم، بروکر الپاری حساب های بسیار متنوعی را برای مشتریان خودش ارائه کرده است.

هر معامله گر بسته به استراتژی معاملاتی و نوع معاملات خودش میبایست یکی از این حساب ها را انتخاب کرده و تبادلات خودش را در بازار فارکس شروع کند.

حساب پم آلپاری نیز انواع مختلفی دارد و هر کدام از این حساب ها، ویژگی های مخصوص به خودشان را دارا میباشند.

حساب های پم آلپاری در دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 در دسترس مشتریان قرار گرفته اند.

به طور کلی، حساب پم در آلپاری به 2 دسته کلی تقسیم بندی میشود:

  • حساب استاندارد
  • حساب ECN

هر کدام از این حساب ها ویژگی های مخصوص به خودش را دارا میباشند. جهت آشنایی بیشتر با حساب های آلپاری و انتخاب بهترین حساب، مقاله مربوط به بررسی حساب های آلپاری را مطالعه کنید.

 

نحوه افتتاح حساب پم آلپاری با آموزش تصویری💯

در ادامه این مطلب، افتتاح حساب پم آلپاری را به صورت کامل و تصویری به شما آموزش خواهیم داد. اولین قدم برای افتتاح حساب پم در آلپاری، تکمیل فرم ثبت نام در این بروکر میباشد.

جهت ورود به سایت ثبت نام آلپاری، میتوانید از لینک تعبیه شده در زیر استفاده نمایید.

ورود به سایت رسمی آلپاری

بعد از اتمام پروسه ثبت نام در این کارگزاری فارکس، وارد کابین شخصی آلپاری شوید.

حساب پم آلپاری، افتتاح حساب پم آلپاری

همانند تصویر، در کابین آلپاری در بخش “حساب من” گزینه حساب های PAMM را انتخاب کنید. بعد از انتخاب گزینه مشخص شده، وارد صفحه جدیدی خواهید شد.

حساب پم آلپاری، افتتاح حساب پم آلپاری

در این صفحه میتوانید حساب های پم فعال خودتان را مشاهده نمایید. همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید، حساب پم آلپاری افتتاح نشده است. جهت افتتاح حساب گزینه مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید.

حساب پم آلپاری، حساب پم در آلپاری، افتتاح حساب پم الپاری

همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید، در این صفحه میتوانید انواع حساب های پم آلپاری را مشاهده کنید. حساب متناسب با استراتژی معاملاتی خودتان را انتخاب کرده و یکی از دو ارز دلار یا یورو را برای ارز پایه حسابتان انتخاب کنید.

بعد از انتخاب مشخصات خواسته شده، گزینه سبز رنگ “افتتاح حساب” را انتخاب کنید تا حساب پم آلپاری شما با موفقیت افتتاح شود.

حساب پم آلپاری، حساب پم آلپاری چیستبعد از اتمام افتتاح حساب پم در بروکر Alpari، با صفحه بالا مواجه خواهید شد. در این صفحه میتوانید اطلاعات کامل حساب پم آلپاری را مشاهده نمایید.

 

سوالات متداول

افتتاح حساب پم آلپاری چگونه میباشد؟💲

کارگزاری آلپاری حساب های سرمایه گذار را نیز برای مشتریان خودش ارائه کرده است. پروسه افتتاح حساب پم آلپاری بسیار راحت بوده و شما بعد از ورود به سایت این بروکر، میتوانید مراحل آن را انجام دهید.

💵ورود به سایت آلپاری💵

آیا بروکر الپاری پشتیبانی فارسی زبان را برای مشتریانش فراهم کرده است؟📞

بله. مشتریان در صورت تمایل میتوانند با پشتیبانی 24 ساعته و حرفه ای فارسی زبان بروکر آلپاری در ارتباط باشند. جهت ارتباط با پشتیبانی این بروکر، میتوانید از طریق روش های زیر اقدام به این کار کنید:

 

درج نظر