نماد طلا در آلپاری – معاملات XAUUSD کارگزاری الپاری فارکس🪙

0

معاملات نماد طلا در آلپاری✅ Alpari

نماد طلا در آلپاری، نماد طلا در بروکر آلپاری، نماد طلا در الپاریاز زمان های گذشته، نماد های مالی همانند نماد طلا (Gold)، بخش بسیار عظیمی از اقتصاد دنیا را شکل میدادند و حتی در زمان حال نیز، دولت های بزرگ در دنیا برای تشکیل ارزهای خودشان از نماد طلا به عنوان ارز پشتوانه استفاده میکنند.

طلا یکی از 2 نماد اصلی در بازار فارکس میباشد که ارزش آن ها به طور روز افزون افزایش پیدا میکند و معامله گران بسیار زیادی تمایل دارند تا معاملات خودشان را در این نماد های معاملاتی انجام دهند.

بروکر آلپاری که یکی از برترین و معتبر ترین شرکت های فارکس در جهان میباشد، با داشتن بیش از 25 سال سابقه یکی از برترین و معتبرترین بروکرهای فارکس برای معاملات طلا در فارکس میباشد.

نماد طلا در آلپاری فارکس در دسته نماد های فلزات و یا کامیدیتی (Commidity) قرار دارد و نماد مالی آن در کارگزاری آلپاری XAU/USD میباشد.

در ادامه این مطلب، شرایط معاملاتی نماد طلا در آلپاری را برای شما شرح خواهیم داد اما قبل از آن، لازم است تا آشنایی مختصری با بروکر آلپاری داشته باشیم.

 

بروکر الپاری چیست📊

بروکر آلپاری یکی از معتبرترین و قدیمی ترین بروکر های فارکس فعال در بازار های مالی، به خصوص بازار فارکس میباشد.

این بروکر در سال 1998 تاسیس شده است و با داشتن شعبه های متفاوت در سرتاسر دنیا، یکی از بهترین کارگزاری ها برای معاملات طلا در فارکس میباشد. نماد طلا در آلپاری نیز ارائه شده است.

آلپاری با ارائه کردن ابزارها و ویژگی های منحصر به فرد برای مشتریان خودش، توانسته معامله گران و سرمایه گذاران بسیار زیادی را به کارگزاری فارکس خودش جذب کند.

در جدول زیر میتوانید برخی از مهمترین ویژگی های بروکر آلپاری را مشاهده نمایید:

نام بروکر📛 آلپاری | Alpari
سال تاسیس📆 1998
لینک ثبت نام برای ایرانیان💚 ثبت نام در آلپاری فارکس
معامله فلزات فارکس🪙
 

ارتباط با پشتیبانی آلپاری💬

چت تلگرام

چت واتساپ

نماد طلا در آلپاری💰️
پلتفرم های معاملاتی📊 متاتریدر 4 و 5 | آلپاری اینوست

 

تاریخچه نماد معاملاتی طلا در فارکس💸

معاملات طلا در فارکس یکی از موضوعات پر طرفدار در بازار های مالی میباشد و بسیاری از افراد مایلند تا در نماد طلا در فارکس سرمایه گذاری کنند. فلز طلا به علت کمیاب بودن و واکنش پذیری کم آن بسیار ارزشمند شمرده میشود.

در سال 1964 طی توافقنامه ای داد و ستد طلا متوقف شده و نرخ آن به عددی ثابت رسید که علت آن جلوگیری از افزایش تورم بود. بلافاصله بعد از به ثمر رسیدن این توافقنامه، طلا تبدیل به ارز ذخیره جهانی شده و به عنوان پشتوانه دلار استفاده شد.

بعد از سال 1971 و رواج گرفتن تجارت و داد و ستد دلار در سطح بین المللی، طلای کافی برای پوشش پشتوانه دلار وجود نداشت، به همین علت طلا به عنوان پشتوانه دلار برداشته شد و دلار آمریکا، تبدیل به یک ارز فیات شد.

بعد از این اتفاق ارزش دلار بسته به رویدادها و اتفاقات اقتصادی امریکا تغییر میکرد و همچنین، مبادله طلا به صورت سکه و شمش رواج گرفت.

بعد از این اتفاقات برای اولین بار در سال 1974 اولین قرارداد آتی طلا در بورس COMEX که تحت نظر NYMEX میباشد صورت گرفت.

امروزه نماد طلا در فارکس نیز وجود داشته و سرمایه گذاران بسیار زیادی دارایی های خودشان را جهت محافظت از تورم، به طلا تبدیل میکنند.

 

نماد طلا در بروکر الپاری💵Gold Trading

با توضیحات داده شده متوجه شدیم طلا به عنوان یکی از ارزشمندترین فلزات گران بها در بازار فارکس معامله میشود و سرمایه گذاران زیادی تمایل به سرمایه گذاری در نماد طلا در آلپاری دارند.

معاملات طلا در فارکس در پلتفرم های معاملاتی بسیار ساده و کاربردی انجام میشود. نماد طلا در آلپاری نیز ارائه شده با نماد XAU/USD در دسترس سرمایه گذران و معامله گران قرار گفته است.

بروکر فارکس آلپاری حساب های معاملاتی متنوعی را برای مشتریانش ارائه کرده است و مشتریان با توجه به نوع حسابشان در این بروکر، شرایط معاملاتی متغیری را در نماد طلا در الپاری تجربه خواهند کرد.

  • حساب ecn آلپاری متاتریدر 5: حداقل اسپرد 18 پیپ
  • حساب ecn pro آلپاری = حداقل اسپرد 47 پیپ
  • حساب استاندارد آلپاری = 33 پیپ

توجه داشته باشید که میزان اهرم در نماد طلا در آلپاری در همه حساب های این بروکر حداکثر 1:500 میباشد.

 

سوالات متداول

🪙آیا نماد معاملاتی طلا در آلپاری فارکس موجود میباشد؟

بله. سرمایه گذاران میتوانند در نماد طلا در آلپاری سرمایه گذاری کرده و تبادلات خودشان را انجام دهند. نماد طلا در بروکر آلپاری xau/usd میباشد.

شما میتوانید بعد از ثبت نام در این بروکر، تبادلات خودشان در این بروکر را انجام دهند.

💲افتتاح حساب در بروکر آلپاری💲

💸شرایط معاملاتی طلا در فارکس آلپاری چه میباشد؟

معامله گران بسته به نوع حسابشان در بروکر آلپاری، شرایط معاملاتی مختلفی در نماد طلا در آلپاری را تجربه خواهند کرد.

شما میتوانید جهت راهنمایی های بیشتر، با تیم پشتیبانی سایت معامله گران بیت کوین در ارتباط باشید.

درج نظر