🔥مشخصات حساب ecn آلپاری🔥حساب آلپاری

0

بررسی مشخصات حساب ecn آلپاری✔

حساب ecn آلپاری، تفاوت حساب ecn و استاندارد الپاری، مشخصات حساب ecn آلپارییکی از حساب های پیشرفته ارائه شده در بروکر فارکس آلپاری، حساب های ecn میباشد. حساب های ecn در بروکر های فارکس بهترین قیمت خرید و فروش را در پلتفرم تجاری خودشان به مشتریان نشان میدهند.

حساب ecn آلپاری قیمت ها را از نهاد های مالی مانند بانک ها و بازارساز ها، به صورت مستقیم دریافت میکند. این امر موجب میشود تا شخص ثالث از معاملات مشتریان حذف شود و شما بتوانید با بهترین قیمت ممکن تبادلات خودتان را انجام دهید.

حساب ecn آلپاری به علت تکنولوژی پیشرفته ای که در بروکر خودش فراهم کرده است، از نقدینگی بسیار بالایی برخوردار میباشد و معامله گران با کمترین اسپرد ممکن معاملات خودشان را انجام خواهند داد.

در این مطلب حساب های ecn آلپاری را به طور کامل شرح خواهیم داد، اما قبل از آن لازم است تا آشنایی مختصری با این بروکر داشته باشیم.

 

بروکر آلپاری چیست🟩 Alpari

بروکر آلپاری یکی از بروکر های برتر در بازار فارکس بوده که به مدت بیش از 24 سال است که به مشتریان خودش سرویس های منحصر به فردی را ارائه میکند.

برعکس بسیاری از بروکر های فارکس که سرویس دهی خودشان را به معامله گران ایرانی قطع کرده اند، بروکر آلپاری تمامی خدمات خودش را برای معامله گران ایرانی ارائه میکند و همچنین، در سایت رسمی خودش زبان فارسی را نیز پشتیبانی میکند.

نماد های مالی متنوع، امنیت و اعتبار بسیار بالا، پشتیبانی از پلتفرم محبوب متاتریدر، و حساب های سرمایه گذاری و پم (PAMM) فقط بخشی از خدمات این بروکر سرشناس میباشند.

در جدول زیر میتوانید برخی از مهم ترین ویژگی های بروکر آلپاری را مشاهده نمایید:

نام بروکر📛 آلپاری | Alpari
سرویس دهی به ایرانیان🇮🇷
لینک ثبت نام💜 ثبت نام در بروکر آلپاری
پشتیبانی فارسی زبان☎
 

تماس با پشتیبانی🗨

چت تلگرام

چت واتساپ

پلتفرم های معاملاتی📊 متاتریدر 4 و 5 | آلپاری اینوست
معامله رمزارز🪙
حساب دمو🎲

در ادامه این مطلب، حساب ecn آلپاری را برای شما شرح میدهیم.

 

حساب ECN آلپاری چیست⭐

همانطور که در جدول درج شده در بالا نیز مشاهده کردید، بروکر آلپاری علاوه بر پلتفرم اختصاصی خودش به نام آلپاری اینوست، متاتریدر 4 و 5 را نیز برای مشتریانش فراهم کرده است.

حساب های پیشرفته آلپاری به نام ECN، در هر دو نسخه 4 و 5 متاتریدر در دسترس میباشند. حساب ecn آلپاری بسته به نوع پلتفرم تجاری انتخابی شما، ویژگی ها و مشخصات گوناگونی دارد که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

  • حساب ECN MT4 آلپاری

حساب ecn آلپاری در متاتریدر 4 برای معامله گران با تجربه و حرفه ای مناسب باشد. معامله گران در این حساب از بروکر آلپاری میتوانند تجربه ای حرفه ای از معاملات فارکس با تکنولوژی ECN را داشته باشند.

معامله بدون کمیسیون، تنوع نمادهای معاملاتی، سقف اهرم بالا، واسپرد پایین بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این حساب میباشد.

در جدول زیر میتوانید مشخصات حساب ecn آلپاری در متاتریدر 4 را مشاهده نمایید:

حداقل واریز💸 300 دلار یا یورو
نماد های معاملاتی🪙 بیش از 65 نماد معاملاتی
ارز پایه حساب💲 دلار آمریکا، یورو
حداکثر اهرم🌠 1:3000
کمیسیون💱 کمیسیون ندارد
حداکثر حجم معامله🔺 100 لات
حداکثر تعداد معاملات🔝 500 معامله
لینک ثبت نام💚
افتتاح حساب ecn آلپاری

تکنولوژی ECN به شما تضمین باز شدن سفارشات در کمترین زمان ممکن را میدهد. حساب ecn آلپاری در متاتریدر 4 امکان گذاشتن 500 پوزیشن را به مشتریان خودش داده است که هر کدام از این پوزیشن ها میتوانند تا حداکثر 100 لات حجم معامله داشته باشند.

  • حساب ECN MT5 آلپاری

حساب ecn آلپاری در متاتریدر 5 نیز ارائه شده است. این حساب آلپاری در برخی از ویژگی ها و مشخصات همین حساب در متاتریدر 4، مشترک میباشد اما برخی از تفاوت هایی نیز دارد که میبایست به آنها اشاره کنیم.

میزان واریز اولیه در این حساب آلپاری بالاتر بوده و محدودیت در تعداد معاملات برداشته شده است. در جدول زیر میتوانید اطلاعات اصلی حساب ecn آلپاری در متاتریدر 5 (ECN MT5) را مشاهده نمایید.

حداقل واریز💸 500 دلار یا یورو
نماد های معاملاتی🪙 35 نماد معاملاتی
ارز پایه حساب💲 دلار آمریکا، یورو
حداکثر اهرم🌠 1:3000
کمیسیون💱 16 ذلار در هر 1 میلیون دلار معامله
حداکثر حجم معامله🔺 100 لات
حداکثر تعداد معاملات🔝 بدون محدودیت
لینک ثبت نام💚
افتتاح حساب ecn آلپاری

 

سوالات متداول

📊آیا بروکر آلپاری حساب های ECN را ارائه کرده است؟

بله. مشتریان میتوانند در پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 به حساب ecn آلپاری دسترسی داشته باشند.

بروکر فارکس آلپاری علاوه بر حساب های ecn، حساب های متنوع دیگری را نیز برای مشتریانش ارائه کرده است که میتوانید در صفحه بررسی این بروکر مشاهده نمایید.

 

💜افتتاح حساب آلپاری چگونه میباشد؟

معامله گران میتوانند بعد از ورود به سایت رسمی آلپاری، پروسه ثبت نام را انجام داده و فعالیت خودشان در این بروکر شروع کنند.

برای راهنمایی های بیشتر در مورد افتتاح حساب الپاری، میتوانید با پشتیبانی فارسی زبان ما از طرایق زیر در ارتباط باشید.

درج نظر