معامله نماد داوجونز در آلپاری💹نماد شاخص us30 در بروکر آلپاری

0

نماد داوجونز در آلپاری، معامله شاخص داوجونز در آلپاری، نماد شاخص داوجونز در آلپاری

یکی از مهمترین نماد ها و شاخص های مالی در بازار فارکس، شاخص داوجونز میباشد.

نماد داوجونز در آلپاری نیز یکی از محبوب ترین نماد های معاملاتی این بروکر میباشد که در این مطلب قصد داریم با این نماد آلپاری آشنا شویم و شرایط معاملاتی آن را در بروکر آلپاری شرح دهیم.

شاخص داوجونز در فارکس (DowJones) یکی از مهمترین و مورد اعتماد ترین شاخص های اقتصادی برای بررسی وضعیت اقتصاد امریکا میباشد.

به همین علت است که آشنایی با آن برای تمامی معامله گران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد.

با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا نماد داوجونز در آلپاری را شرح داده و همچنین شرایط معاملاتی آن در بروکر فارکس الپاری را بررسی کنیم.

در جدول زیر میتوانید برخی از مهمترین اطلاعات مربوط به بروکر آلپاری و نماد شاخص داوجونز در آلپاری را مشاهده نمایید:

نام بروکر📛 آلپاری | Alpari
سال تاسیس📆 1998
لینک ثبت نام💚 ثبت نام در آلپاری
پشتیبانی فارسی زبان🇮🇷
 

تماس با پشتیبانی آلپاری💬

چت تلگرام

چت واتساپ

معامله شاخص داوجونز💹
اسپرد نماد داوجونز در آلپاری💸 شناور | شروع از 0 پیپ
حداقل حجم معامله شاخص داوجونز در آلپاری💰 0.1 لات

 

شاخص داوجونز چیست🔥نماد داوجونز در الپاری

در سال 1885 فردی به نام Dow، به همراه شریک تجاری خودش شاخص داوجونز (dowjones) را ایجاد کردند. این نماد در بازار فارکس با نام DJI در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

شاخص داوجونز نوسانات قیمت در 30 شرکت برتر و فعال در بازار بورس آمریکا را نشان میدهد و برای بررسی عملکرد اقتصاد آمریکا مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت های معروف و محبوب در بازار بورس آمریکا که در زمینه هایی مانند امور مالی، انرژی ( نفت و گاز)، خدمات عمومی، تکنولوژی، . مخابرات و اطلاعات فعالیت میکنند، شاخص dow jones را تشکیل داده اند.

همانطور که میدانید ارزش سهام ها در بازار بورس آمریکا با یکدیگر متفاوت میباشند. به همین علت است که سهام هایی که ارزش بالاتری داشته باشند، تاثیر بیشتری بر نماد داوجونز در آلپاری خواهند گذاشت.

قابل ذکر است که سهام شرکت هایی مانند آمازون و فیسبوک به علت حجم معاملات بسیار بالایی که دارند و همچنین، تاثیر بسیار زیادی که در بازار سهام دارند، در شاخص داوجونز (DJI) لحاظ نشده اند.

بروکر آلپاری یکی از برترین پلتفرم های معاملاتی برای معامله شاخص داوجونز میباشد.

معامله گران جهت معامله شاخص داوجونز در آلپاری، میتوانند از طریق نماد داوجونز در آلپاری معاملات خودشان در این شاخص اقتصادی را انجام دهند.

 

شرایط نماد داوجونز در آلپاری📉WallSt30

بروکر آلپاری به تازگی نماد داوجونز در فارکس را نیز بار مشتریان خودش ارائه کرده است. برای معامله نماد us30 در آلپاری، میبایست با نماد WallSt30 معامله کرده و فعالیت خودتان را انجام دهید.

اسم کامل نماد داوجونز در آلپاری WallSt30 Dow Jones Industrial Average میباشد.

همانطور که میدانید، کارگزاری الپاری حساب های معاملاتی متنوعی را برای کاربرانش ارائه میکند و هر یک از این حساب های معاملاتی فارکس، ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند.

بسته به حسابی که برای معاملات خودتان انتخاب میکنید، شرایط معاملاتی نماد داوجونز در آلپاری متفاوت خواهد بود. در زیر میتوانید شرایط معاملاتی را در انواع حساب بروکر آلپاری مشاهده نمایید:

نوع حساب میزان اسپرد افتتاح حساب آلپاری
حساب استاندارد آلپاری – standard.mt4 شناور و از 0.8 پیپ افتتاح حساب
حساب ecn آلپاری – ecn.mt4 شناور و از 0.1 پیپ افتتاح حساب
حساب pro ecn آلپاری – pro.ecn.mt4 شناور و از 0 پیپ افتتاح حساب

 

سوالات متداول

📊آیا نماد داوجونز در آلپاری برای معامله ارائه شده است؟

بله. معامله گران در بروکر آلپاری میتوانند بعد از ثبت نام و افتتاح حساب، در شاخص های اقتصادی برتر مانند نزدک و داوجونز (Dowjones) نیز معامله کنند.

⭕︎ثبت نام در کارگزاری آلپاری⭕︎

☎️روش های تماس با پشتیبانی بروکر الپاری چه میباشد؟

مشتریان در بروکر آلپاری میتوانند مشکلات و سوالات خودشان را با پشتیبانی فارسی زبان این بروکر در ارتباط بگذارند. شما میتوانید از طریق روش های زیر با پشتیبانی این بروکر در ارتباط باشید:

درج نظر