آموزش شارژ آلپاری با تاپ چنج و نحوه واریز به حساب💸

0

نحوه شارژ آلپاری با تاپ چنج💵

شارژ آلپاری با تاپ چنج، شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج، آموزش شارژ آلپاری با تاپ چنج

یکی از روش های محبوب شارژ بروکر آلپاری، شارژ حساب از طریق صرافی تاپ چنج میباشد. شارژ آلپاری با تاپ چنج یکی از بهترین روش ها برای شارژ حساب این بروکر میباشد. سهولت شارژ و استفاده از این روش باعث شده تا شارژ آلپاری با تاپ چنج یکی از روش های برتر برای واریز به آلپاری باشد.

در ادامه این مطلب، نحوه شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج را برای شما به صورت تصویری آموزش میدهیم، اما قبل از آن لازم است تا آشنایی مختصری با کارگزاری آلپاری داشته باشید.

 

بروکر آلپاری چیست📊

شرکت آلپاری یکی از محبوب ترین کارگزار های فارکس در جهان میباشد. بروکر آلپاری با داشتن ویژگی های منحصر به فرد و ابزارهای معاملاتی متنوع، به یکی از برترین بروکرهای فارکس تبدیل شده است.

یکی از مهمترین معیار های بررسی بروکرهای فارکس، سهولت واریز و برداشت از حساب بروکر میباشد. منظور از سهولت، تنوع روش های واریز و برداشت، سرعت انتقال دارایی، و کارایی بی نقص روش ها میباشد.

بروکر آلپاری روش های بسیار متنوعی را برای شارژ حساب های خودش ارائه کرده است که یکی از محبوب ترین آنها، شارژ آلپاری با تاپ چنج میباشد.

صرافی تاپ چنج یکی از با سابقه ترین و معروف ترین سامانه های پرداخت الکترونیک میباشد و با ویژگی های مخصوص به خود، نقل و انتقال دارایی را برای معامله گران ایرانی بسیار آسان کرده است.

در ادامه این مطلب، آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج را برای شما شرح خواهیم داد.

نام بروکر📛 آلپاری | Alpari
سال تاسیس📆 1998
ورود به سایت رسمی بروکر💚 سایت رسمی بروکر آلپاری
پشتیبانی فارسی زبان☎️
شارژ از طریق تاپ چنج💰️
 

ارتباط با پشتیبانی💬

چت تلگرام

چت واتساپ

 

آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج🪙

اولین قدم برای شارژ آلپاری با تاپ چنج، ثبت نام در این صرافی میباشد.

خوشبختانه خدمات رسانی صرافی تاپ چنج به معامله گران ایرانی بسیار کامل بوده و معامله گران کشورمان میتوانند بعد از ثبت نام در این صرافی، به طور مستقیم و بدون هیچگونه مشکلی، حساب تاپ چنج خودشان را به صورت ریالی شارژ کنند.

بعد از شارژ کیف پول تاپ چنج، میبایست وارد حساب خودتان در بروکر آلپاری شوید. اگر تا به حال در بروکر الپاری ثبت نام نکرده اید، میتوانید از طریف لینک درج شده در زیر وارد سایت ثبت نام کارگزاری الپاری شوید.

ثبت نام بروکر آلپاری

بعد از ثبت نام در پلتفرم های ذکر شده، وارد کابین شخصی آلپاری شوید.

شارژ آلپاری با تاپ چنج، نحوه شارژ آلپاری با تاپ چنج

در کابین آلپاری، به بخش انتقال وجه رفته و در قسمت “واریز وجه”، گزینه تاپ چنج (TC PAY) را انتخاب کنید.

شارژ آلپاری با تاپ چنج، آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج

در صفحه باز شده شما میبایست اطلاعات مربوط به شارژ آلپاری با تاپ چنج را وارد کنید. اطلاعاتی مانند نوع انتقال، ارز پایه، و حسابی که مایلید آن را شارژ کنید از اطلاعاتی میباشند که باید آنها را تکمیل کنید.

در قسمت نوع انتقال “واریز وجه” را انتخاب کنید. بعد از انتخاب حساب مورد نظرتان، گزینه “ادامه” را انتخاب کنید.

شارژ آلپاری با تاپ چنج، شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج

در مرحله بعدی از شارژ آلپاری با تاپ چنج، شما میبایست مبلغ دلخواه خودتان برای شارژ حساب آلپاری را وارد کنید. در قسمت مشخص شده در تصویر، مبلغ مورد نظرتان را نوشته و در پایین صقحه، کد ملی و یا شماره پاسپورت خودتان را وارد نمایید.

بعد از وارد کردن اطلاعات، گزینه “ادامه” را انتخاب کنید.

شارژ آلپاری با تاپ چنج، نحوه شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج

در این صفحه میتوانید اطلاعات کلی مربوط به شارژ آلپاری با تاپ چنج را مشاهده نمایید. گزینه “انتقال وجه” را انتخاب کنید.

شارژ آلپاری با تاپ چنج، شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج

در مرحله بعد از شارژ آلپاری با تاپ چنج، شما میبایست وارد حسابتان در صرافی تاپ چنج شوید. همانند تصویر درج شده در بالا، در صفحه باز شده اطلاعات حساب تاپ چنج خودتان را وارد کنید و گزینه سبز رنگ (Login) را انتخاب کنید.

شارژ آلپاری با تاپ چنج، نحوه شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج

بعد از وارد کردن اطلاعات حسابتان در تاپ چنج، ایمیلی از جانب این صرافی دریافت خواهید کرد که شامل یک کد تایید میباشد. کد تایید ارسال شده را در قسمت مشخص در تصویر بالا وارد کرده و گزینه سبز رنگ “Verify” را انتخاب کنید.

بعد از وارد شدن به حساب تاپ چنج، میتوانید به سادگی تراکنش خودتان را انجام داده و مراحل شارژ آلپاری با تاپ چنج را به اتمام برسانید.

 

سوالات متداول

آیا شارژ آلپاری با تاپ چنج امکان پذیر است؟💸

بله. کاربران این بروکر میتوانند به راحتی و با استفاده از صرافی تاپ چنج، حساب خودشان در بروکر آلپاری را شارژ کرده و معاملات خودشان در بازار فارکس را شروع کنند.

نحوه شارژ آلپاری با تاپ چنج چگونه است؟📕

پروسه شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج بسیار سریع بوده و در کمترین زمان ممکن انجام میپذیرد. جهت راهنمایی های بیشتر، میتوانید با پشتیبانی سایت معامله گران بیت کوین در ارتباط باشید.

درج نظر