آموزش افتتاح حساب در آلپاری فارکس – نحوه افتتاح حساب واقعی در الپاری📒

0

نحوه افتتاح حساب در آلپاری فارکس❤️

افتتاح حساب در آلپاری، افتتاح حساب الپاری، اموزش افتتاح حساب الپاریبروکر آلپاری که یکی از محبوب ترین و بهترین بروکرهای فارکس در دنیا میباشد، حساب های تجاری و معاملاتی بسیار متنوعی را برای مشتریان خودش ارائه کرده است.

معامله گران این بروکر میتوانند بعد از اتمام ثبت نام و احراز هویت در بروکر آلپاری، پروسه افتتاح حساب در آلپاری را انجام دهند.

با بررسی تاریخچه بروکر آلپاری داشتن ویژگی های منحصر به فردی که برای مشتریان خودش ارائه میکند، تبدیل به یکی از معتبر ترین کارگزاری های فارکس شده است.

یکی از ویژگی های قابل توجه این بروکر، تنوع بسیار زیاد حساب های معاملاتی این بروکر میباشد که در ادامه این مطلب، نحوه افتتاح حساب در بروکر آلپاری را برای شما شرح خواهیم داد.

قبل از بررسی افتتاح حساب در آلپاری، نیاز است تا آشنایی مختصری با بروکر آلپاری داشته باشیم.

 

معرفی بروکر آلپاری📈

یکی از برترین و محبوب ترین بروکر های فارکس در سطح بین المللی، بروکر الپاری میباشد.

این کارگزاری فارکس با داشتن بیش از 25 سال سابقه سرویس دهی در بازار های مالی از جمله بازار فارکس، توانسته مشتریان زیادی را در سطح بین المللی به خود جذب کند.

آلپاری با داشتن ابزارهای معاملاتی حرفه ای و همچنین حساب های معاملاتی متنوع، به یکی از برترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان تبدیل شده است.

در این مطلب، افتتاح حساب در آلپاری فارکس را به طور کامل و جامع برای شما شرح میدهیم. در جدول زیر برخی از مهمترین و مشخصات بروکر آلپاری را مشاهده میکنید:

نام بروکر📛 آلپاری – Alpari
سال تاسیس📆 1998
لینک ثبت نام آلپاری💚 ثبت نام در سایت الپاری
پشتیبانی فارسی زبان🇮🇷
 

لینک ارتباط با پشتیبانی💬

چت تلگرام

چت واتساپ

حساب سنتی (Cent)🪙
پلتفرم های معاملاتی📊 متاتریدر – آلپاری اینوست

 

افتتاح حساب واقعی در آلپاری🔢

معامله گران که مایلند تا معاملات خودشان در بازار فارکس را در بروکر آلپاری انجام دهند، میبایست ابتدا پروسه افتتاح حساب الپاری به اتمام برسانند.

بعد از ثبت نام در بروکر آلپاری و اتمامی وریفای حساب در این کارگزاری، میتوانید در کابین شخصی آلپاری به بخش افتتاح حساب در آلپاری دسترسی داشته باشید.

وارد کابینه شخصی بروکر آلپاری شوید.

افتتاح حساب در آلپاری، اموزش افتتاح حساب آلپاری، افتتاح حساب آلپاری

همانند تصویر، گزینه “افتتاح حساب” را انتخاب کرده تا وارد صفحه افتتاح حساب در آلپاری شوید.

افتتاح حساب در آلپاری، افتتاح حساب در بروکر آلپاری، نحوه افتتاح حساب در آلپاری

مانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده مینمایید، در صفحه باز شده مربوط به افتتاح حساب در آلپاری میتوانید انواع حساب های معاملاتی موجود در این بروکر را مشاهده نمایید.

هر یک از این حساب ها اطلاعات مربوط به خودشان را دارند که شما میتوانید با توجه به استراتژی معاملاتی و همچنین، میزان سرمایه اولیه خودتان، حساب معاملاتی مناسب به خودتان را انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که بروکر آلپاری از هر دو نسخه متاتریدر یعنی متاتریدر 4 و 5 پشتیبانی میکند و هرحساب معاملاتی این بروکر، در هر دوی این پلتفرم ها در دسترس میباشند.

به همین علت بسته به نوع پلتفرم معاملاتی که استفاده میکنید، حساب آلپاری خودتان را با دقت زیادی انتخاب کنید.

بعد از انتخاب نوع حساب، گزینه “افتتاح حساب” را همانند تصویر درج شده در بالا انتخاب نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری، آموزش افتتاح حساب در آلپاری، افتتاح حساب در الپاری

بعد از انتخاب گزینه مشخص شده، مراحل افتتاح حساب فارکس در آلپاری برای شما به اتمام رسیده و میتوانید اطلاعات حساب خودتان را در پنجره باز شده، همانند تصویر درج شده مشاهده نمایید.

تنها کاری که باید انجام دهید، شارژ حساب آلپاری میباشد. بعد از واریز وجه به حسابتان در بروکر الپاری، میتوانید فعالیت خودتان در بروکر آلپاری را شروع کنید و از بازار فارکس کسب درآمد کنید.

شما میتوایند در صورت هر گونه مشکل در فراند افتتاح حساب آلپاری، با پشتیبانی سایت معامله گران بیت کوین در ارتباط باشید.
افتتاح حساب در آلپاری، پشتیبانی بروکر آلپاری افتتاح حساب در آلپاری، پشتیبانی آلپاری

سوالات متداول

💶افتتاح حساب در آلپاری چگونه میباشد؟

معامله گران بعد از ورود به سایت آلپاری میتوانند در کابین شخصی آلپاری، افتتاح حساب در بروکر الپاری را انجام داده و معاملات خودشان در بازار فارکس را شروع کنند.

🔴ورود به سایت رسمی آلپاری🔴

درج نظر